reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

a ja nic nie zrobilam. chciałam do kosmetyczki, ale okazało się, że na urlopie jest. no i nici.....

zrobiłam porządki w szafie i wygrzebałam wszystkie letnie ciuchy Piotrka.
 
reklama
A ja chce się umówić do pedikiużytki ...bo moje stopy wołają o pomoc...musze jutro zadzwonić...chciałam klapki założyć ...ale sama na tym etapie nie dam rady ze stopami
a ja ostanio zachorowałam na świece zapachowe podczas kąpieli ...wyciszją odprężają i jest cool....a i mydła ręcznie robione..u nas jest Mydło i powidło i Zriepju fabrika (chyba tak się pisze) ...taka mała kosteczka poprawia nastrój ..mydełko kokosowe ...kawowe i inne ale się rozmarzyłam :tak::tak::-D:-D
 
wiem, co zrobię kupię sobie jakiś ciuch.
bo ja wpadam do sklepu lub idę na łowy, to zawsze najlepiej na tym wychodzi Tito.
 
coś mi sięzdaje, że muszę iśc w ślady Pytii. może zejdzie mi trochę kg na siłowni. ograniczyłam już jedzenie. nie jem pieczywa, ziemniaków to minimum. ale wiem, że tego lata również nie wejdę w ciuchy sprzed ciązy. może za rok mi się uda???????????????????
 
Ja juz od stycznia biegam na cwiczonka dwa razy w tygodniu! Raz step-aerobik, a raz spinning i w koncu naprawde widac efekty! :tak: No jeszcze nie to co przed ciaza ale zawsze na dobrej drodze! :-D:-D
 
ja moje drogie mam co roku takie postanowienia ale konczy sie tylko na nich :-) jakos brak mi motywacji zeby zacząć nie wspomne zeby trwać w tym wszystkim wieckatowac sie nie bede :-)
 
reklama
Potwierdzam, regularne ćwiczonka (najlepiej poza domem, bo łatwiej się zmobilizować, przynajmniej ja tak mam) naprawdę dają efekty :)
Po prawie 4 miesiącach ćwiczeń, bez specjalnej diety (no, może czasem nie zjem kolacji, ale raczej sporadycznie) ważę o 1 kg mniej niż przed ciążą. No i brzuszek już prawie całkiem płaski :)
I jest mi z tym strasznie dobrze :)
 
Do góry