reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

Magisia powodzenia :happy:

Ja tez marze juz o sloneczku , uwielbiam sie opalac :tak:
od urodenia Selinki tez nie bylam sa solarium , ale mam nadzieje ze jak tylko pojawi sie sloneczko to pojade na tydzien do mamy na opalanko :-) a jak nie to moze solarium :tak:
 
reklama
A ja ożywiona świetną słoneczną pogodą udaje się do solarium troszkę się opalić......poprawie sobie nieco nastrój.....:-D

A odkryłam ostatnio piankę do mycia twarzy L"oreal Happyderm super odświeża i oczyszcza skórę...i świetnie zmywa makijaż pod oczami (czasami mimo demakijazu płynem zostaje taka ciemna poświata pod okiem)

:tak: :tak:
 
Mokkate- a Ci powiem że ja chodze tylko do solarium - kabiny gdzie stoi się na stojąco w takim łózku bym nie dała się zamknąć...raz się zatrzasnęłam ..poza tym ja mam lęk przestrzeni :-D :-D
 
ja byłam 1x i więcej nie pójdę :zawstydzona/y: nie wiem co mi się stało, ale po zamknięciu w "trumnie" zaczęłam się dusić i nie poopalałam się:no:
 
ja byłam 1x i więcej nie pójdę :zawstydzona/y: nie wiem co mi się stało, ale po zamknięciu w "trumnie" zaczęłam się dusić i nie poopalałam się:no:
Osinko- dokładnie ja w takim łózku opalającym myślałam że sie uduszę...a teraz chodze do kabiny opalającej i opalam się na stojąco i tam jest dużo miejsca.
 
mi w sumie wszystko jedno ................wygodniej jest mi w lezącym ale lepiej i równomiernie mnie opala w stojącym -wiec czesciej korzystałam z tego drugiego :):)
 
Ja dzisiaj zaliczylam wlasnie sesje w solarium oczywiscie topless. U nas sprowadzili nowe lozko z masa bajerow jak nawilzanie i inne glupoty i nie zamyka sie w nim jak w trumnie. Na zewnatrz jest caly skomplikowany uklad luster i lamp. Chyba bede czesciej chodzila sie opalac, bo lozko mnie zafascynowalo :) a ze panie z obslugi z jezykiem obcym sobie nie radza wiec za tlumaczenie mam sesje gratis. Nie ma jak transakcja wymienna.
Juz od miesiecy wzielam sie za siebie i 2-3 razy w miesiacu udaje mi sie na solarium dotrzec. Teraz troche mam bardziej ograniczony czas, bo przez 2 miesiace jestem slomiana wdowa, maz na delegacji a ja sama z Majem w domu.
 
reklama
u mnie w miescinie na ban solarium nie ma-w wekszych miastach mi sie nie rzucilo w oko-a poopalalabym sie poopalala,wiec musze sie rozejrzec-bo biel az swieci-mam tak biale girki jak maka obsypane:eek:
 
Do góry