reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

Karolkaz czy mówisz o wodzie termalnej? A co do kremu z Vichy to wyprobuje w niedługim czasie, zobaczymy jak bede wygladac po porodzie :tak:a to juz tuż tuż ( terminowo dzisiaj miałam rodzić )
Oliweczka mam na myśli krem Vichy normaderm dla skóry z niedoskonałościami i zaskórnikami...niestety mam straszną cerę ostatnimi czasy ..pryszcze jak u pietnastki...szok i nic absolutnie nic nie pomaga poza właśnie tym kremem Vichy .
 
reklama
Karolkaz czy mówisz o wodzie termalnej? A co do kremu z Vichy to wyprobuje w niedługim czasie, zobaczymy jak bede wygladac po porodzie :tak:a to juz tuż tuż ( terminowo dzisiaj miałam rodzić )
Oliweczka - zakręciłam się trochę .....woda różana nie termalna (termalna też jest fajna ale ciut droższa) kupuję w rosmannie za 4.99
 
Ja jeszcze troche karmie ale mam juz mniejszy biust na szczescie jak na razie nie jest zle , mialam zawsze b przy karmieniu skoczylo do c a taraz spowrotem wracam do b .
Ja uzywam mustelle, cala ciaze uzywalam i bardzo jestem zadowolona :happy: i cwicze co dru dzien cw na biust .
Jedno znich to klade sie na podlodze na plecach i z hantelkami otwieram rece w bok, to naprawde dziala!!! robie ok 40-50 powtorzen i na rece przy okazji dobre :-)

a u gina jeszcze nie bylam bo nie mam kiedy :baffled: ale jakos to musze zorganizowac
 
Asia 21 dobrze, że wspomniałaś o hantelkach zaraz swoje wygrzebię z szafy i odkurze może coś pomogą tylko gdzie znaleźć zapał ???
 
mam pytanie do Was
jak opalacie sie w solarium to czy opalacie sie topless czy tez w staniku????????? i czy opalanie sie topless jest szkodliwe???
wlasnie przed chwila rozmawialam na ten temat z kolezanka i mamy odmienne zdanie. bardzo blabym wdzieczna za szczere odpowiedzi i wypowiedzi na ten temat :)
 
Zuziu, ja oplalam się topless, chociaż na same sutki kładę chusteczkę, chronię też pupę, bo nieraz już tak spaliłam, że nie mogłam siedzieć :-D:-D

Od czasu urodzenia Karoli na solarium byłam tylko raz :baffled::baffled:
 
reklama
Tereska wiesz ja tez jeszcze nie bylam na solarce choc przed ciaza opalalam sie ciagle uwielbiam poprostu opalenizne rewelacja nic nie ma sie na twarzy zadnych wypryskow itd:tak:no ale ja musze niestety poczekac az zaczne sie opalac czeka mnie zabieg laserowy usuniecia rozstepow i jak narazie dbam o moja skorke zeby dobrze to przeszla :-)
 
Do góry