reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

też obcięłam włosy i co z tego?? muszę je związywać gumkami, zabezpieczać spinkami w domu, bo Agata poluje na każdy kosmyk - łapie i ciągnie z całych sił :-D
..........
ja tez tak mam .....dawniej zawsze chodzilam w rozpuszczonych ........a odkad jest patryk to moze dwa razy rozpusciłam ........no i jeszcze jeden raz na chrzciny:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
reklama
:-) :-) :-) :-) Odświeżam wątek...ja ostatnio kupiłam sobie fajny kremik Olay i jestem zadowolona bo w końcu moja skóra jest nawilzona....musze jeszcze uspokoić cerę (hormony po ciązy szaleją) - polecam Vichy Normaderm jak ktoś ma cerę ze skłonością do wyprysków jest niezastapiony..prze testowałam na sobie

poza tym odkryłam wodę różaną zamiast toniku w rosmanie za 4.99 jest rewelacyjna....a w Yves rocher nowa seria (dośc droga ...ale ....skuteczna) Inositol superowa...
 
Karolkaz czy mówisz o wodzie termalnej? A co do kremu z Vichy to wyprobuje w niedługim czasie, zobaczymy jak bede wygladac po porodzie :tak:a to juz tuż tuż ( terminowo dzisiaj miałam rodzić )
 
oliwieczka: dzisiaj sie jeszcze nie skonczylo ;-) wybycz sie za nas i wyspij kochana :-)

a co do wygladu... macie jakies sprawdzone metody na ujedrnienie biustu :zawstydzona/y: bo mi by sie przydalo hehe
 
MagdalenaB na ujędrnienie polecam masaż ciepłej i zimnej wody codziennie wieczorkiem lub rano :tak: dodatkowo mozesz zastosowac krem ujędrniający i dobrze podtrzymujący buistonosz (jak najwyżej podnies ramiączka)
Pomagają też ćwiczenia wzmacniające klatke piersiową mozesz je wykonywac np. siedząc przed telewizorkiem, układasz ręce tak jak do modlitwy :happy: na wysokości piersi i dociskasz jedna dłoń do drugiej mocno tak z 10 sekund, odpoczynek i tak z 10 razy - codziennie ;-) -żeby były efekty:tak:
 
U mnie cycki po karmieniu wyglądają mało efektownie - wręcz tragicznie a zawsze byłam z nich zadaowlona :sick:

Wogóle niby wage mam niższą niż z przed ciąży ale wyglądam jakoś nieproporcjonalnie - wiszący brzych i cycki :wściekła/y: beznadzieja
A kremy na ujędrnianie i rozstępy to u mnie jakoś nie działają :no:
 
ja sie na temat cyckow wypowiadac nie bede no chyba zeby komus humor poprawic bo gorzej nikt nie ma:tak:

otoz dla narzekajacych na swoj biust:sylwia532 ma 2 rozne rozmiary jeden cycek miseczka B drugi C................
przyczyna:kacper przestal pic z lewej piersi,mi samej nie chcialo sie odciagac(po prostu tego nie znosilm) no i mleczka nie ma

i co ma ktos gorzej?:no:

wiem ze sama jestem sobie winna bo zaniedbalam-teraz na siebie patrzec nie moge
idzie wiosna,lato wiec trzeba bedzie zatuszowac i kupuje takie wkladki silikonowe-juz na allegro widzialam
powaznie mysle nad operacja-maz kasy mi nie da wiec sama musze zbierac(odloze jak pojde do pracy)

no i jeszcze sie zdolowalam-z braku lektury poczytalam brata playboya............

nie na serio sie z tym zle czuje probuje odstawic kacpra od piersi ale nie potrafie:-(

w ogole czuje sie brzydka bleblebleblebleble-moje marudzenie
jak pojde do fryzjera ,kupie sobie jakies fajne portki(bo chociaz pupa zgrabna:cool2:) jakis dobry kosmetyk to moze poczuje sie lepiej

ogolnie wczesniej lubilam sie ladnie uczesac pomalowac a teraz czasu nie ma

teraz po tym poscie zrozumialam ze ze mna zle

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Sylwia,nie martw sie,jak odstawic Kacpra od piersi i przestaniec karmic to rozmiar piersi sie wyrowna.Mialam tak samo-Majka pila ostatnio tylko wiecej z jednej piersi,ja ja na chama pchalam na te druga ale ona nie za bardzo chciala.W rezultacie jedna piers zaczela produkowac mniej mleka az w koncu przestala i zrobila sie mniejsza.Ale kiedy dwa miesiace temu Majka odmowila ssac i te druga piers i musialam zrezygnowac z karmienia,to powoli i ta druga piers powrocila do swoich starych rozmiarow(ku rozczarowaniu mojego meza,hehe :-) Wiec nie martw sie,jeszcze troche wytrzymasz,a potem wszystko wroci do normy :tak:
 
reklama
dla pociszenia - mój obwisły po karmieniu biust trochę się podniósł - nie wiem na ile jest to wpływ sporadycznych wypadów na basen, na ile zimnej wody lanej co wieczór na klatkę piersiową ale jest o fakt ;-)

a w ramach poprawy nastroju byłam u fryzjera w zeszłym tygodniu - ostatni raz byłam w kwietniu zeszłego roku:szok: ; mam ochotę na masaż jeszcze...
 
Do góry