reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

Nie odzywałam się bo fryzjerka była w ciąży i jedna z klientek też - więc ............... A tak w nawiasie to ja z natury jestem spokojną osobą i raczej się nie uzewnętrzniam chyba, że chodzi o Kube . Cała akcja wstrząsneła mną wewnętrznie.
 
reklama
Dopiero teraz ten watek znalaznlam swietny pomysl!:tak:
Oh ile ja bym dala zeby przynajmniej na chwile isc do kosmetyczki mowie wam ale nie mam z kim zostawic malego no i po drugie zrobilabym cos wreszcie z moimi rozstepami:-(
 
:cool2: no w koncu sie zabralam za siebie kurcze no nie moge schudnac choc przyznam tez ze nie odmawiam sobie jedzonka, ale od wczoraj sie to zmienilo jak juz wytrwam tydzien to tego nie zmarnuje :dry: tylko zeby wytrwac ale juz tak zle sie czuje z ta nadwaga ze dam rade, najpierw wprowadzam zmiany w jedzeniu, od pazdziernika ide na silownie i mam nadzieje ze w koncu cos zrzuce :confused: :cool2: wazne zebym skurczyla zoladek ;-) wtedy juz bedzie z gorki, jesli chodzi o fryzjera to sie nie wybieram nie siwieje po ciazy, moj kolor mi odpowiada a teraz zapuszczam wlosy bo maju slub a chce miec jak najdluzsze:-) :-) :-)
 
Ewunia ja tez od wczoraj sie odchudzam:tak:
Co do wlosow to sama farbuje paznokcie tez sobie sama maluje ale wybralabym sie do kosmetyczki na relax:biggrin2:przydalby mi sie naprawde bo jestem taka zmeczona.
 
Poszłam do fryzjera za ostatnie pieniadze, bo juz miałam siebie dość... Obcięłam sie trochę i teraz jestem zadowolona z włosów, no... prawie zadowolona... przydałaby sie jeszcze jakaś kuracja nawilżajaca, bo troche suche są, ale kasy zabrakło...
No i najważniejsze, że bioderka jakby trochę się zmniejszyły... minimalnie, ale zawsze to coś!
 
reklama
też obcięłam włosy i co z tego?? muszę je związywać gumkami, zabezpieczać spinkami w domu, bo Agata poluje na każdy kosmyk - łapie i ciągnie z całych sił :-D
 
Do góry