reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie

dziewczęta a tak jeszcze podpytam jakie majtasy poporodowe wam najlepiej sie sprawdzały po cc ? jakieś takie mega wysokie czy lepsze te krótkie ? w sumie to sie nie zgadnie jak będą ciąć :confused:
 
reklama
Merlin oczywiście że się zgadnie :-). Tną tuż nad linią "zarostu" - dlatego właśnie każą się przed cc ogolić. Jeśli chodzi o majtki - zdecydowanie polecam te wyższe. Ja miałam takie "średnie" jeśli chodzi o wysokość. I niestety przy siadaniu za każdym razem skulały mi się i ten rulonik na ranę opadał. Gdybym miała wyższe to ładnie by się na brzuchu trzymały.
 
Dzięki :) tak sie jeszcze zastanawiam bo kompletnie nie wiem za bardzo jak to się odbywa ja mam cc ze wskazań okulistycznych jeszcze nie byłam z tym w szpitalu w którym chce rodzić ale czy można z cc czekać lub "zaplanować ją" na tyle późno aby poród rozpoczął sie naturalnie ?
 
Czy ja wiem... :confused:. Hmmm... z tego co wiem to termin cc ustalają zawsze przed terminem porodu. Musisz iść na kwalifikację do tego szpitala. Ja niestety nie mam pojęcia... :baffled:.
 
Katjusza jak Twoje samopoczucie na dwa dni przed cięciem? Ja mam jakiś taki wewnetrzy niepokój jak to wszystko bedzie ale z drugiej strony bardzo się cieszę, bo już za dwa dni zobaczę mojego synka. Modlę się, żeby wszystko było OK
 
Mi się właśnie nie dłuży, czas leci jak szalony. A ja mam tyle roboty, nie wiem w co ręce włożyć. Zrobiłam pranie, wywiesiłam ale czeka mnie jeszcze dziś przemeblowanie sypialni, tylko czekam na męża jak wróci z pracy. Jutro mam z rana być w szpitalu więc trzeba się dziś wieczorem jakoś przygotować, depilacja, itd... ;)
Proszę o kciuki, zeby wszystko poszło sprawnie :) i żeby z dzidzią było OK :)
 
reklama
Do góry