reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam!

Też nie słyszałam o nożowniku :szok:

Posprzątalam, pomylam i usiadłam sprawdzić co w necie i godzina mnie zaskoczyła bo myslałam że to po 22 dopiero!
Dziś upieklam pierwszy swój tort a co jak szaleć to szaleć gością smakował i juz wiem, że będe takie robić bo łatwo tylko biszkopt mi opadł :-) ale to i tak nic dla kogos kto wode potrafi przypalić :tak:

Piękna pogoda się zapowiada, jutro jedziemy odwiedzic dziki do Lubostronia bo kilka miesięcy chleb dla nich zbieram a potem dalej do rodzinki w odwiedzinki i odtlenienie na wsi.

Udanego weekendu!
 
reklama
Helołłl!

Ale mamy wnet lato:-) moja japonki juz w gotowosci czekaja haha...
Za godzinke spadam na urodzinki malego kuzynki,spotykamy sie na tym nowym placu w Fordonie,tam tez gdzies ma byc ta impreza,takze popoludnie-wieczor zaplanowane:-)...
 
Super pogoda! Wyszłam dzisiaj nawet z domu bo w końcu czuje się lepiej - chyba antybiotyk zadziałał.
Dzięki tej pogodzie dostałam zastrzyk energii i nawet małe porządki zrobiłam - pochowałam zimowe rzeczy i wyciągnęlam wiosenne :D Mam nadzieję, ze już tak zostanie.
 
Helloł:-)

czyżby wiosna na całego??:tak: boska pogoda... szkoda, że cały dzień w szkole przesiedziałam :/ no ale chłopaki korzystali bo jak wyszli zdomu o 10.30 tak wracając wjechali po mnie do szkoły o 16.30 i ostatecznie zjechaliśmy do domu o 17.30! Olas padł o 18 a my spijamy browarka:-D

Sali o żesz w mordę!!! jaki nożownik!!! jakie ciało?!!? ob to było nieprawdą...

Kasiulka Ty mnie nie dołuj!! Czy ja muszę zawsze wychodzić na taką zacofaną:baffled: ok Matecznik, ok Pinola jakoś ścierpie ale że niby jakiś plac jest w Fordonie?!?!?! rozumiem, że jakiś plac zabaw dla dziecie??? no gdzie, pytam się gdzię???? bo ja ofkors nie mam zielonego pojęcia:zawstydzona/y: pewnie się okaże, że pod moim nosem, za blokiem... proszę o wskazówki jak tam trafić...
 
Gosiek to jest koło szkoły 66 jak dobrze pamietam,;)

..a nozownik...hmmm byłam dzisiaj u przyjaciólki i podobno jakis czas temu grasował jakis gosc z siekierka na Bartodziejach i straszył dziewczyny pod szkola a 3 zaatakował ale go złapali i zamkneli w psychiatryku, mówili o tym w tv bydgoszcz(teraz cisza)....moze to jakas plotka urosła do tej rangi bo by mówili w tv ..
 
Witam wiosennie!

mówili o tym w tv bydgoszcz(teraz cisza)....moze to jakas plotka urosła do tej rangi bo by mówili w tv ..
Od dzis nie wierze temu co mówią w TV :wściekła/y: zła jestem przez nich okrutnie!!!
Oglądałyście dziś Zbliżenia????? Pożar w Chmielnikach to u moich rodziców i wyszło na to że to oni go spowodowali a nie maczali w tym palców :-( Roznosi mnie z wściekłości!!! Ktos pod ich płotem może rzucił niedopałek lub jak to strażacy stwierdzili że od hamulców w samochodzie na drodze mogło się zacząć palić.... ta "miła" pani Komisarek z TV była na miejscu i nie poszła zapytać rodziców co się stało tylko obsmarowała ich :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dzwoniliśmy i pisalismy do TV jestem ciekawa co zrobią!
 
wrocilam z gdanska .. padnieta i wsciekla... postawilam auto pod auchan na 20 min wychodze i mam bok przerysowany ... jade pod ikee wracam a tam z drugiej strony lusterko i blotnik przerysowane... wqurzona jak nie wiem ani tu ani tu nie maja monitoringu i moge sobie pogwizdac....

szukalam jakies info o nozowniku to 3 latat temu jakajs 60latke z balatonu wylowili, teraz nic nie mowia...

Izao oleja to cieplym moczem... nie ma co nerwow tracic. ja walczylam kilka razy z prasa i TV i maja to w d... a sprostowanie o ile dzadza to tak by jak najmniej osob przeczytalo/uslyszalo.
 
Agnieszka nie-fajnie z tymi przerysowaniami :no:

Wszyscy wiemy, że telewizja kłamie i pokazuje nam to co mamy zobaczyć jak oni chcą - dlatego mało ją oglądam :tak:

Pięknie dziś ale od jutra już zmiana pogody co już w kościach czuje :-p

Miłej niedzieli!
 
Sprostowania zawsze sa małymi literami a oni nie przejmują się tym czy prawde pisza czy nie tylko oglądalnością. Sensacji szukają a o tych dobrych rzeczach żeby coś chcieli powiedziec to trzeba sie naprosic, nachodzić a najlepiej dac w lapę.
Szczerze mówiąc to nie oglądam wiadomości i nie wiem co się wokół dzieje (chyba że od Was).
 
reklama
Hej!

Gosia,haha,plac jest,fajny ale nie pytaj mnie gdzie:sorry: jechalam samochodem z kuzynka,sama bym pewnie nie trafila;-)...potem poszlismy do lokalu tez takiego dla dzieci,cos podobnego jak bylismy "U Kubusia" ,maly,przyjemny,nawet cenowo calkiem calkiem,dzieciaki szalaly,Pani sie wszystkim zajela a my siedzialysmy i kawe spijalysmy,(ale co sie wynudzilam i wysiedzialam;-)az mnie kolana bolaly)takze urodzinki malego kuzyna sie udaly

Iza,wspolczuje,tez bym sie wkurzyla:no:,obejrzalam w necie...tak to jest z TV:no:

Ja chce pogode weekendowa,juz tak fajnie bylo a dzisiaj co:-( a wieje :szok: az mi okna skrzypią...
Wiki ma od dzisiaj rekolekcje,takze mamy luzniejsze trzy dni,na 10 ja zaprowadzam,po drodze z malym zakupy zrobimy i o 11.15 odbieram ją.
 
Do góry