reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Wiecie to tak jak ze wszystkim 10 osobom nie zaszkodzi a jednej tak. Poza tym efekty uboczne czasami ujawniają się dopiero po jakimś czasie. No ale kazdy decyduje za siebie.

U nas tez przeziębienie. Zaczęła Agatka a teraz Niko i ja dołaczyliśmy. Nikodem prawie mówić nie może :(
 
reklama
Madzia,zdrowka dla Was!

Ja juz czasami nie mam sily,dopiero co byly chore,doslownie 2tyg temu i znowu to samo...nerwa mam takiego za az ryczec mi sie chce;/;/;(...
 
Kasiulka ja już sie przyzwyczaiłam. U nas to norma, zwłaszcza, że jak jedno zacznie to już po kolei a przy takiej zmiennej aurze to niestety co chwile coś.
 
My z Kaska dzisiaj na ur. do kumpeli;))

Madzia tak jest prawie ze wszystkim,jedzenie kurczaków tez w przyszłosci wychodzi.
Co teraz nie szkodzi?
My tylko na krowim bylismy chowani ale prosto od krowy megaa tłuste i zyjemy;)
 
Ostatnia edycja:
A ja wlasnie upieklam muffiny - pysznosci :)
a teraz gotuje barszcz :D nie wiem co mnie naszlo :p

Muffinki
3 dojrzałe banany
125g oleju roślinnego
2 jajka
250g mąki
100g drobnego cukru
0,5 łyżeczki sody oczyszczonej
1 łyżeczka proszku do pieczenia
150 g kawałków czekolady

Rozgrzać piekarnik do 200 stopni i wyłożyć papilotami 12 foremek do muffinek. Rozgnieść banany na gładką masę. Wlać olej do dzbanka, dodać jajka i ubić. Wsypać do dużej miski mąkę, cukier, sodę oczyszczoną i proszek do pieczenia a następnie dodać mus bananowy. Zmiksować wszystko z olejem i jajkami na gładką masę. Dodać kawałki czekolady i nałożyć równe porcje ciasta do foremek. Piec 20 minut.
Smacznego :))


POSZUKUJE TECHNOLOGA ZYWIENIA LUB DIETETYKA NA JEDEN DZIEN 14 kwietnia !!!!!!!PILNE
 
Ostatnia edycja:
bakus drukwglad.jpg
 
Ja dzisiaj chwile grozy przezyłam jakiś debil by nas rozjechal na pasach,autobus nam ustąpił a czub go wyprzedzał(kierowca az trąbnał zeby mnie ostrzec) ch... aż zjechał na chodnik tak nas ominął.Nie mogłam dojśc do domu tak sie trzesłam.Ludzie którzy to widzieli jak wyzywali na niego!!
Doszłam do warzywniaka i az sie popłakałam z nerwów,chcialam zapisac numer rejestracju ale zapamiątałam tylko cb94 i kolor samochodu;/
 
Ja dzisiaj chwile grozy przezyłam jakiś debil by nas rozjechal na pasach,autobus nam ustąpił a czub go wyprzedzał(kierowca az trąbnał zeby mnie ostrzec) ch... aż zjechał na chodnik tak nas ominął.Nie mogłam dojśc do domu tak sie trzesłam.Ludzie którzy to widzieli jak wyzywali na niego!!
Doszłam do warzywniaka i az sie popłakałam z nerwów,chcialam zapisac numer rejestracju ale zapamiątałam tylko cb94 i kolor samochodu;/
O matko Sali co za przeżycia.Ludzie nie maja wyobraźni dobrze że kierowca autobusu był przytomny.Ja zawsze z drżącym sercem się zatrzymuję przed pasami żeby przepuścić kogoś bo boję się takiej sytuacji że ja się zatrzymam a jakiś palant nie. Zatrzymuję się tylko jak widzę w lusterku że nik za mna nie jedzie.
U nas też kaszląco na maxa bo i jeden i drugi w nocy dają takie koncerty że dzisiaj nieprzytomna byłam w pracy:no:
 
reklama
Hej dziewczyny, nie wiem czy dotarłyście do wątku o bydgoskim baby ekoszafingu?? Jeszcze raz zapraszam:) o 12.30 nasza forumowa koleżanka anka-spe powie kilka słów nt wielorazowego pieluszkowania, będzie również ( 12.30-13.30) stoisko z pieluszkami wielorazowymi.
Wszelkie informacje na moim blogu:
zielone szycie: Baby Ekoszafing już wkrótce!

ZAPRASZAMY! :)
 
Do góry