reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Sali spóźniłaś się o pół roku z tą propozycją, bo sama kogoś szukałam, kto zająłby się Szymkiem u siebie i miał doświadczenie z własnymi dziećmi, ale teraz przeorganizowałam życie i sama zdecydowałam "zostać w domu". Ale jak mi się ktoś nasunie to do Ciebie odeślę ;)
 
To pól roku temu,ja chce teraz..wtedy nie byłam zainteresowana bo Tymek sam do szkoły nie chodził a teraz chodzi wiec łatwiej by mi było;)
 
Ja się nie bede wypowiadac na temat wyobraźni kierowców. Codziennie widze takich idiotów na Gdańskiej, którzy albo pod prad jaðą albo zza tramwaju wyskakują bo im się spieszy a tu dzieci do albo ze szkoły ida. No i do tego jeszcze parkują tak, że zaslaniają pieszym widocznośc. Ech, szkoda słów.

A ja rozłożyłam się na całego. Nie mam na nic siły i prawie ciągle leże. Dobrze, że córa miała rekolekcje to chociaż drobne zakupy robiła bo ja nie byłam w stanie wyjśc.
 
Własnia Kasiulka mi powiedziala ze na Bartodziejach nożownik grasuje;/;/
Zaatakował juz 3 dziewczyny ,jedna wyłowili z Balatonu dzisiaj;(Masakra;/

Aga wszystko do ugadania i tak siedze w domu także wielkiej kasy bym nie brała;)
 
Hej!

Kurcze,naprawde zaczynam sie bac;(...dziwie sie tylko ze go jeszcze nie zlapali,bo dobry miesiac temu napadal na male sklepiki i kwiaciarnie a teraz juz bierz sie za dziewczyny na ulicy,szok...ja tyle chodze sama,wieczorami,masakra...od dzisiaj na bank za ciemnego z psem juz nie wychodze;/

Madzia,zdrowka!!!!!!!
 
nikt nic nie mowil o zadnych zwlokach w wiadomosciach... w necie tez nic nie widze.

a ja padam ... zapierdziel mialam dzisiaj ostry, jutro lece do gdanska na pierwsze bakusiowe spotkanie :)

zapisalam adasia na piłke do socatots ale suuuuper :)
 
reklama
No własnie...jak dla mnie to jakies plotki...wiem tylkoze nozownicy atakowali małe sklepiki ,bo wiem od Pani z mojej piekarni...potem to urosło do rangi zabójstw i napadów ...nie uwierze póki o tym głosno nie powiedza;/
 
Do góry