reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
a widzę że rozmawiałyście o tej tragedii na wyspie na prawdę horror a jak przeczytałam w gazecie że to rodzinka z Bydgoszczy i że niby ich rodzina mieszka na śródmieściu w kamienicy ,a przecież to tak niedaleko :szok: nie rozumiem co mogło nakłonić człowieka do popełnienia tak strasznej zbrodni : Hmm:
 
A u mnie w domu zrobiło się zwierzakowo. Mam już teraz ( a właściwie mamy): psa, szczurka, chomika, królika i świnkę morska. Takie mini zoo :D
 
madziarka - rzeczywiście mini zoo :) ja mam 3 akwaria z rybakami :D

a ja 2 dni bez laptopa, az sieogarnac nie moge z nadrobieniem wszystkich for ;) hehe

misiek mi goraczkuje. 4 zeby ida na raz - masakra....
 
reklama
Mucha dzięki za pamięć :-) czytałam własnie dziś o tym w necie i jeszcze sie dowiedziałam o wydłużeniu roku szkolnego o tydzień - oni chyba nie maja co robić z czasem i wymyslaja, bo czerwiec i tak juz nie jest miesiącem w którym się można czegoś nauczyć, więc jaki sens skracać wakacje, hmmm....

Dziecko samo sobie wybrało w miare dobry tornister ze Scoobym i bardzo zadowolona!
 
Do góry