reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

UWAGA RODZICE!!!
Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 761303308973, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka.

Aguś wygląda na to, że nas (czyt.Polski) nie dotyczy.
Na stronce Nestle pojawiła się taka informacja:
"Oświadczenie Nestlé Polska S.A.



Wycofanie produktu dla dzieci i niemowląt we Francji

Firma Nestlé France zapobiegawczo i dobrowolnie wycofuje z rynku jedną serię odżywek dla niemowląt i dzieci Nestlé P’tit Pot Banana, po znalezieniu szkła w jednym produkcie Nestlé P’tit Pot Banana.
Powyższa informacja o sytuacji na rynku odżywek dla niemowląt i dzieci we Francji, z którą mogliście się Państwo spotkać, dotyczy wyłącznie jednej serii odżywek na rynku francuskim. Seria ta była sprzedawana wyłącznie we Francji.

Wszystkie produkty dla dzieci i niemowląt sprzedawane przez firmę Nestlé na rynku polskim są bezpieczne. Sytuacja nie dotyczy innych serii produktów ani innych krajów."
 
reklama
... Witam, mam pytanko do mamuś po sąsiedzku ;-), czy możecie polecić jakiegoś dobrego okulistę dziecięcego w Bydgoszczy (prywatnego) ??? chciałabym skonsultować uciekające oczko mojej córeczki a w Toruniu jest jedna dobra okulistka dziecięca i najwcześniej prywatnie przyjmie nas na koniec listopada, boję się żeby nie było za późno :-( z góry dziękuję za info


P.S. dr Marchwicka-Łapuć coś Wam mówi ??
 
Ostatnia edycja:
Witam juz prawie wrzesniowo!
Przygotowania do jutrzejszego dnia w szkole u nas w toku ;)

Co do okulisty to raz byłam z Martyną u jednej miłej Pani o nazwisku Wczysła, przychodnia w Fordonie "Doktor" na ulicy Gawędy 2.
 
Batonik ja znam tą panią doktor i uwazam, że jest świetna. Przyjmuje w przychodni na Gdańskiej ale z tego co wiem przyjmuje tez prywatnie.

Rok szkolny rozpoczety. Największy szok u Ewy, lekcje od 7-ej do 16/17-tej. Monika tez głownie na rano, ale kończy około 13-tej, Agtka różnie - raz idzie nawet na 11-ta. Popołudniu idziemy do Pałacu zapisac na zajęcia, no i potem trzeba jeszcze poustalać instrumenty. Nikoś nadal w przedszkolu 5-cio godzinnym.
 
Izka i jak w szkole? Kolejny etap przed Wami......My jeszcze rok....

Aga w Polsce kody kreskowe zaczynają się 59.........także nr kodu wyklucza Polskę :tak: ......mądrzę się ale kiedyś w liceum miałam jakiś przedmiot (kurde ale jaki) i tam się o tych kodach kreskowych uczyłam :tak:

A u nas dziś rok zerówkowy nie rozpoczęty :eek: Fran ma katar nic szczególnego ale chcę te dwa dni poczekać aż mu przejdzie. Radek już charczy :-( Byliśmy u pediatry i nos czysty ale gil spływa gardłem. I dziś odkryłam urządzenie o nazwie KATAREK :tak: ja cie ale bajer :-D F. nie chorował prawie jako niemowlak więc nie znałam takich urządzeń :-D. Teraz R. gile wyciągnęłam i zdaje się być szczęśliwy z tego powodu .
 
My takze juz po...nerwowka byla,lezka sie krecila ale teraz tylko do przodu...naszly mnie wpomnienia,stalam na tej samej sali ponownie po 23 latach,az zdjecia sobie wyciagnelam,echh...
 
reklama
Ja dzisiaj obleciałam chyba wszystkie przychodnie w Fordonie, bo Bartasowi coś oczka mocno ropieją i też szukałam okulisty i wszyscy lekarze są na urlopach a w szpitalu nie chcieli mnie przyjąć, bo na Izbie stwierdzili, że to raczej nic takiego. Zobaczę do jutra.
Póki co przemywam mu oczka rumiankiem ale niestety nic nie pomaga.
Może znacie jakieś inne sposoby.

Wszystkim, którzy rozpoczynają Nowy Rok Szkolny 2011/2012, w jakiejkolwiek roli, życzę powodzenia, wytrwałości, sukcesów. Aby praca przynosiła satysfakcję, zadowolenie i radość.
 
Ostatnia edycja:
Do góry