reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja mam taka maszyne na działce;))tata raz upiekła chleb i tyle...nawetnie spróbowałam haha to musi byc specjalna mąka ,nawet widziałam ma taka nie wykorzystana na działce ...chyba do razowego chleba;)
To ja sie zeganam ponownie...do spiszonka we wtorek najwcześniej;))
 
reklama
Witam już domowo, a we wtorek do pracy!

Czy dziś jedna z forumek nie szła ulicą Pielęgniarską na rodzinny spacerek? Tak mi cos się zdawało :)

Znacie plecaki szkolne Topgala?
 
JJ - heheh to samo pomyslalam jak te schowki zobaczylam :) ja mam 2l benzyne 140km idzie jak burza, ale spalania sie obawiam kolo 12 l/100 na pewno, ale ja duzo nie jezdze wiec bedzie git !!

za 5 godz lece do warszawki z adaskiem i mama:) bede we wtorek buziaki !!
 
Iza ja w plecakach jeszcze nie "siedzę" :) Za rok skorzystam z Twojej wiedzy :)

Aga no to masz na co kasę wydawać :) Ja mam 1,5 diesel..........5,7 latem w mieście a zimą 6,7 l/100 km.........
 
Iza ja nie kupuje żadnych markowych, po prostu patrze na to by plecak nie był zbyt ciężki a plecy usztywnione. Dobrze, gdy ma dwie duże komory i kilka kieszonek z przodu + z boku na picie.

Ja od wczoraj jestem w lekkim szoku w zwiazku z tragedia na wyspie Jerssey. Okazało się bowiem, że rodzina, która została zamordowana to najbliżsi naszej sasiadki z kamienicy. Wszyscy tutaj są w szoku. Niestety dziennikarze nie potrafią uszanowac żałoby rodziny i co chwilę ktoś dzwoni, przychodzi z pytaniami zarówno do nich jak i do sasiadów. Ja już powoli przestaje reagowac na dzwonki bo ile można.
 
Madzia, dziennikarze juz tacy sa bo to ich praca a takie sytuacje to dla nich "chleb"... jestem w tyle z wiadomościami i nie wiem co się stało na tej wyspie :zawstydzona/y: Własnie wróciłam z sesyjki, wczesniej gasilismy ogień w kuchni ( wtyczka od piecyka się zapaliła, a gniazdko byla za lodowką i nie było widać) wczesniej pierwszy dzień w pracy i na dziś dosyć.... chyba pójdę spać!

Tornistra tez nie chce firmowego, ważne aby był lekki, praktyczny i w miare wykonany o plecach nie wspomnę ;-) ale te sklepowe są tandeciarskie, albo ciężkie i jeszcze za kilka stówek - porażka!
 
Ja jestem ostatnio szczęśliwą osobą bo od dobrych 4 lat nie oglądam wiadomości bo muszę obrobić dziciaczki i powiem Wam że żyje mi się z tym bardzo dobrze, a dziennikarze cóż robą wszystko dla sensacji ale z drugiej strony są ludzie którzy chcą takie rzeczy słuchać i czytać. Zero wrażliwości i poszanowania czyjejś intymności i prywatności, dla mnie to poniżej wszelkiej krytyki. A tak wogole to w temacie tornistrów to też jeszcze nie siedzę ale dzisiaj uświadomiłam sobie że jeszcze tylko dwa lata tej sielanki i szkoła.......:szok:
 
JJ - kolo 12 wychodzi nam .... zobaczymy jak dalej:)

Mardziara ja ssie dzisiaj o tym dowiedzialam - SZOK !!!!

Ja jeszcze 5 lat mam do szkoly wiec pewnie "moda" na plecaki sie zmieni :D hihi

a ja wykonczona. 2 dni od rana do wieczora latalam po wawie. zwiedzalam co sie da. zadowolona z wyjazdu w koncu nie bylam tam 20 lat !!!!
 
reklama
Mucha ja tez nie oglądam wiadomości i zazwyczaj nie wiem co się dzieje, ale w tym wypadku... po prostu dowiedzieliśmy się od sąsiadów i teraz już trochę śledzimy.
 
Do góry