reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Pomidoróweczkę też uwielbiam, raz robię z koperkiem innym razem z bazylią a czasami z papryką... wszystkie nam smakują!
Jutro będzie rosołek :-)

Strasznie wieje, nie powiecie mi, że taka pogoda lepsza od małego mroziku i białego puchu..... mogłoby popadac i nie topnieć, ech.... :)

Też wydaje ciuszki, zabawki tylko nie książeczki z którymi dziecko sie nie może rozstać, nawet tymi z grubymi tekturowymi kartkami - zakochana w nich wszystkich, hehheh....

Miłego popołudnia!
 
reklama
A ja to chyba zapeszyłam sobie i jak na złość pogoda tragiczna ,ale twardy zawodnik ze mnie ,bo wyruszyłam z maluchami na Szwederowo do babci na punkcie której mają bzika :-D więc cały dzionek jakoś zleciał ;-) Już powiedziałam Aniutce o komodzie może się skusi.Ale mam pecha chciałam sobie dzisiaj kupić książkę na allegro babeczka z Bydgoszczy sprzedawała ją tanio bo za 10zł no i przesyłka odchodziła i jak na złość ktoś mnie ubiegł :wściekła/y:
 
Czesc!

Ale pogoda cooo...nas malo w nocy nie wywialo :szok::szok::szok:....

Madzia,gotuje biala,smaze kielbaske z cebulka,sparzona biala kroje w takie grubsze plastry,dodaje wczesniej usmazona kielbaske i cebulke oraz wrzucam surowe ziemniaczki w kosteczke,potem doprawiam do smaku vegeta i majerankiem,dolewam zakwas-tez do smaku a na koniec zageszczam bialkiem jajka-wlewam bialko powoli i szybko mieszam i robia sie takie kluseczki...rewelacja :-)...mam nadzieje ze w miare zrozumiale napisalam ;-)...



:-):-):-)Sali,WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!! DUZA BUZKA!!! :-):-):-)
 
Pogoda do bani, ale przynajmniej na budowie nie ma zastoju!

Ika, a jaką książkę chciałaś kupić?
 
Pogoda do bani, ale przynajmniej na budowie nie ma zastoju!

Ika, a jaką książkę chciałaś kupić?


"
Wahadełko, narzędzie podświadomości-
Tag i Judith Powell
" często posługuje się wahadełkiem ,a niby ciekawe rzeczy w niej opisują no i dają 3 mierniki Powell i nowe wahadełko ;-)
Ogólnie to uwielbiam czytać książki różnego rodzaju ,ost czytałam "Pamietniki wampirów" bo w sumie serialik taki sympatyczny jest a jeden z aktorów super przystojny :zawstydzona/y:no i tak reklamują te książki więc przeczytałam i szczerze powiem że mnie zaskoczyły bo serial w porównaniu z książką to jak niebo i ziemia :tak:
a tak jeszcze spytam czy słyszałyście może o książce "Chłopiec czy dziewczynka jak zaplanować płeć dziecka -K.Wójcik" można sobie kupić książkę bądź ebooka który raczej nie jest dostępny w sieci chyba że fragmenty ,ale jakby któraś chciała to chętnie prześle ebooka kompletnego ;-)
 
Kasiulka spróbuje zrobić w tygodniu :D A ten zakwas to taki z butelki?

Nasze łózko ma 180 cm długości. A Ewka już 160 cm, niby powinno jeszcze starczyć ale jak do tego doliczyć maskotki :D to łózko się krótkie robi.

Wczoraj wracaliśmy z Białych Błót i tak przemokliśmy, że musieliśmy się cali przebierać. Zrobiłam od razu ciepła herbatkę z cytryna i mam nadzieję, ze nic nie wyskoczy. Chociaż mały znowu zakatarzony, no ale tydzień w przedszkolu więc cóż się dziwić :D


No i SALI oczywiście wszystkiego najlepszego!!!
 
Dziekuje dziewczynki za zyczonka;)
Imprezke urodzinowa uważam za udana(byłysmy w awangardzie)
No te łozka na allegro moja 190 a nawet 197 wiec mysle ze długo posłuży,chociaz zapowiada sie że dzieci beda wysokie :-D
Ja wróciłam po 2 i padam juz z nóg wiec ide spać;)
Kasiulka jak mąz wróc z delegacji zrobie żurek według twojego przepisu;)
 
Hej!

...i po weekendzie :-(...zlecialo :no:...

Madziara
tak,ten zakwas taki z butelki ;-)..zycze smacznego dziewczynki :-)!!!
Wyobrazam sobie jak zmokliscie,ja tylko z auta do klatki a zlalo mnie niezle...akurat trafilam na "male" oberwanie chmury :szok:....

Sali,imprezka udana,powiadasz,czekam na fotki ;-):tak::-)..
 
a ja wam podam mój przepis na żurek - rewelacja palce lizać :)

najpier gotuje wywar - najczęściej kupuje żebro extra (mięsne jakieś) i cos tam jeszce np kości kulinarne - najpierw obgotowuje raz- potem wszystko "myję " i robie ostateczny wywar do którego dorzucam juz rosołki (ja osobiście preferuję winiary) - może byc ten z liściem i zielem ang, bo nadaje dodatkow taki kwaśny smak, dodatkowo wrzucam własnie liść laurowy i ziele angielskie- tylko jak juz te rosołki to trezba uważac, żeby nie przesadzić ze smakiem...wrzucam marchewkę i pietruszkę (korzeń) - obrane oczywiście i jak kto woli pokojone w talarki oraz ziemniaki pokrojone w kostce ...wszystko gotuję do miękkości ...w międzyczasie parzę białą ,a na patelni podsmażam boczek wędzony - potem białą kroje w takie grubsze talarki, a boczek w kostkę i dodaję to do wywaru, dorzucam czosnek- tak z dwa ząbki, a na koniec dolewam zakwas - najlepszy jest robiony, ale dobry jest też realowski o smaku boczku własnie - i dorzucam wg uznania majeranek - mozna tez jajko - jak pisała kaaasiulka - ale ja jak już preferuje wrzucic ugotowane i pokrojone w ćwiartki... wychodzi taki tradycyjny polski żur ...mniam mniam - chyba jutro zrobię bo mi ślinka cieknie ;)
 
reklama
Do góry