reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Olji dlatego ja szukam na allegro. Mozna kupic za polowe ceny...ale produkt w Polsce malo popularny..Sa na niemieckim ebayu, jeszcze taniej ale nie moge sie przekonac. Trzeba szprechac, potem zrobic przelew zagraniczny albo sciagaja z karty i przesylka...nie chce mi sie tematu ruszac - jestem zniechecona.

Ja jestem za spotkankiem ;)

Dzis bylismy w Family Parku - Przemek ma urlop wiec pojechalismy ok 14 - cisza, malo ludkow...Ok 16 zeszlo sie duzo ludzi. Wyjezdzilam sie tymi kolorowymi rurami ;D z Agatka - darlysmy sie ze strachu ;D Po takim dzionku padam na twarz. Jagodce do gustu przypadl chodzik :( kwiczala z radosci. No ale chodzikom mowimy "nie" wiec nas swoja radoscia nie przekonala ;)
 
reklama
mkkafe pisze:
Olji dlatego ja szukam na allegro. Mozna kupic za polowe ceny...ale produkt w Polsce malo popularny..Sa na niemieckim ebayu, jeszcze taniej ale nie moge sie przekonac. Trzeba szprechac, potem zrobic przelew zagraniczny albo sciagaja z karty i przesylka...nie chce mi sie tematu ruszac - jestem zniechecona.

J

moiwsz???? heh, to musze poszperac i tam ;D
na to nie wpadlam, bo na tym naszym swojskim ebayu to wies tanczy i spiewa bardzo mi sie nie podoba :p
 
Witam
Dawno nas nie było.... ale tu także ruch spadł  ;) to pewnie wiosna wygania wszystkich z domów na słoneczko.

Mk spóźnione życzenia dla Jagody na tę półrocznicę od cioci i kolegi !!!!

Co do wózków spacerowych to mam swoich faworytów.....ale obecnie jestesmy na etapie kupowania krzesełka do karmienia.
Dziś byliśmy w przychodni ponieważ ostatnio Franka łapią przykurcze po jednej stronie szyjki i pani doktorówa orzekła, że to kręcz szyjny nawykowy i idziemy na masaże  :p a poza tym waga 7800 i długość 75 - jednak 2x dziennie po cycu 120 ml z puszki robi swoje przez miesiąc przybrał 700 g !!!

A co u was mamusie ???? Tak tu pusto i smutno  :(

A zapomniałam napisać że dzieciaczki na fotosach śliczne, rosną oj rosną.... A Matylda to prawdziwa pani sekretarka haha....a swoją droga Olji jak wykryliście że Matylda ma słaby wzrok, u takiego malucha??? pytam bo ja też ślepa jak kret jestem, żeby wiedzieć jak Franka obserwować.

Asioczku a co u was -jak Maja daje odsapnąć czy nie? Czekamy na nowe fotki najmłodzej forumowiczki  :) Przez przypadek dowiedziałam sie , że mamy wspólnych znajomych.... Chodzi mi o pana Ś. a teraz juz Państwa Ś. Bawiliście sie u nich na weselichu w sierpniu... moja siostra (taka ciemna, kręcona, kudłata) to dziewczyna (obecnie już narzeczona  ::)) najmłodszego z 3 braci Ś.
....ale zamotałam...

papa
 
JJ wiem o kim mowa :) Państwo Ś. też maluszka się spodziewają :) A Twoją siostrę poznałam :)

A Maja jest kochanym dzieckiem: w nocy spi po 3,5h w dzien ma okolo 10 przerwe na zabawe i czarowanie rodzicow. Po czym pada na 2 lub 3 h drzemki. Pomiedzy kolejnymi drzemkami zajada sie i zapelnia pampersa. Ogolnie da sie zyc. Jak jest marudna wystarczy polozyc ja brzuch do brzucha i sie uspokaja. Kapiele sama nie jest pewna czy je lubi czy nie - sa 3 fazy - protest ze jest w wodzie, zadowolenie ze jest w wodzie, protest ze z wody zostala wyciagnieta. Smiejemy sie ze jest zle nasmarowana i "skrzypi" strasznie smieszne dzwieki potrafi z siebie wydawac.

Dzisiaj zaliczylismy pierwsze werandowanie. W przyszlym tygodniu chcemy na spacer wyruszyc. Ide sie do meza poprzytulac, mamy jeszcze jakies 1,5h czasu wolnego.
 
Faktycznie pusto tu przez ten tydzień się zrobiło; też myślałam, że się naczytam, bo komp mi padł i dopiero dziś tu wchodzę, a tu ledwie kilka nowych postów.

Jestem również za spotkaniem, chciałabym was zobaczyć na własne oczy ;) hehe. Macie jakieś propozycje ???

 
Witajcie!

Ja tylko na dwa krótkie pytania:

JJ - a jaka sportówkę masz upatrzoną ?

Ojli - oglądałam wózeczek którym jeździ Matysia - Graco Qatro de lux. Fajny. Polecasz ?? Tak z ręką na sercu ??

Pozdrowienia dla wszystkich. Pa pa
 
mago- polecam, a swiadczy o tym to , ze zostawiam sobie go na pozniej dla nastepnego bobasa bo jets fajowy
a popatrz na allergo, ja kupilam w jednej hurtowni we warszawie przez alegro wlasnie i wyszlo mni etaniej o prawie 200 zl niz u nas w sklepach w bydzi
 
Hejka! Ojli - kupiłam dzisiaj ;D w Akpolu z 10% zniżką i torbą gratis. W sumie to wyszło na to samo co na allegro, a od razu mogłam zabrać do domu. Cieszę się ogromniaście i w ogóle zaszalałam, bo jeszcze fotelik kupiliśmy juz większy 9-18. Także niemalże druga wyprawka dla Ali :p A jak już się chwalę to się będę chwalić. Wózeczek taki:

http://www.euro-trade.pl/flash_new/images/images/QuattroDX_REAE1.jpg

tylko że stelaż srebrny z czarnymi dodatkami - wygląda w tej wersji lepiej niż w tej jasnej

a fotelik taki:

http://www.swiatdziecka.pl/shop.html?prod=851

tylko że tapicerka granatowa w kotki - nigdzie w necie takiej nie ma, jakaś seria limitowana czy cuś takiego :)

Podsumowując jestem zadowolniona że mam problem dokonywania wyboru z głowy :p

Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Witam :)
Mago czy mogę wiedziec ile kosztował wózek,bo tez się zastanawiam nad kupnem takiego :)

Pozdrawiam :)
 
Do góry