reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Cześć Dziewczyny!

Dawno mnie tu nie było, ale czytałam wszystko pilnie ;)

Asioczek  Trzymam kciuki!

Powiedzcie, co myślicie o porodzie w wodzie. Może któraś z Was rodziła jak rybka ;) ? Ja coraz bardziej biorę to pod uwagę, tym bardziej że w szkole rodzenia dowiedziałam się, że te które chodzą do szkoły płacą za poród w wodzie tylko połowę, czyli 250 zł. To chyba nie dużo.

 
reklama
Witaj Asik
Ja chciałąm urodzić w wodzie i byłam na to przygotowana,ale nie dałam rady bo urodziłam w godzine ;D.Ale mój gin polecał i mysle że warto.

Pozdrowienia dla wszystkich ;)
 
Anek24, nie załamuj mnie. Moja ledwo mieści się w dolnej granicy siatek centylowych. Miesiąc temu miała 6400 (waga urodzeniowa to 3410). Martwię się, ale co zrobić jak ona taki niejadek.
 
Witam dzisiaj :)
Widze ze Asioczek sie rozdwaja - trzymam kciuki za szybki i malo stresujacy porod ;D
Geha - zdjecie w alercie zaje....ste ;D ;D ;D ;D ;D zastanawialam sie nawet czy to nie przez ta grypke kacza ;D ;D ;D hmmm...tzn ptasia :D :D :D :D :D

A moj Wiktorek znowu troche choruje... niby nic mu nie jest oprocz bardzo wysokiej temperaturki, bo wlasnie przed chwilka mu zmierzylam i ma 38,96 !!! ale mowi ze nic go nie boli i ze sie dobrze czuje !!! Oczywiscie na zbicie goraczki jedynie czopek, bo niestety ale on ma lekowstret no i jak do jutra nie przejdzie, to pewnie bedzie mial zapisany antybiotyk - pewnie w zastrzyku, bo z nim inaczej sie nie da niestety :(
 
asik1980 pisze:
Cześć Dziewczyny!

Dawno mnie tu nie było, ale czytałam wszystko pilnie ;)

Asioczek Trzymam kciuki!

Powiedzcie, co myślicie o porodzie w wodzie. Może któraś z Was rodziła jak rybka ;) ? Ja coraz bardziej biorę to pod uwagę, tym bardziej że w szkole rodzenia dowiedziałam się, że te które chodzą do szkoły płacą za poród w wodzie tylko połowę, czyli 250 zł. To chyba nie dużo.


:) hej asik - miło Cię zobaczyć :) - pierwszy raz się pokazałaś ... chyba się nie mylę ::)
z tego co wiem, to mkkafe chyba rodziła w wodzie, tzn nie wiem czy do końca ale widziałam fotki jak siedzała w wannie jak urlopowiczka w kurocie wypoczynkowym ;D ;D

BTW - linijke wpisz sobie w profil, będzie sie automatycznie wklejała w każdym Twoim poście :)
 
hej!!
no to wczwartek sie przeprowadzamy ;D ;D z tym tylko ze nie d tego domku co pisalam( o tym, chyba tez pisalam ze babka zadzwonila i powiedziala ze jednak sprzedali...ciekawe co by bylo jakbysmy pomieskzali ze 2 miesiace i by nam to samo powiedzieli, bo niby na poczatku nie chcieli sprzedac...) no ale wczoraj bylismy ogladac mieszkanko, na poczatku swietojanskiej, w bloku, ale takim w podworku, mieszkanko prawie 80,, dwa pokoje ogromna kuchania i lazienka, troche mi szkoda mamy bo okazalo sie ze na razie nie moze zamienic bo ojciec jakas sprawe w sadzie o to mieszkanie zalozyl :-[ :( :mad:
w kocu sami bedziemy...
aioczek przypomina mi sie jak to jechalam do szpitala...echh az mnie kusi na kolejne...ale jak sobie pomysle o tych nieprzespanych nocach od razu ochota przechodzi
co do ptasiej grypy...to troche mimo wszystko jakos nie mam ochoty przez to na drob:)
 
Mel, Pati, GeHa, Anecia - dzięki za wsparcie. Jak zawsze można na was liczyć. Będzie dobrze, najważniejsze, że będzie mógł niedługo wrócić do pracy !!!

Mam jeszcze małe pytanko : czy orientujecie się w cenach u ginów - chodzi mi o monitorowanie owulacji USG w cyklu, znam tylko cene u Wasilewskiego i mysle ze jest bezkonkurencyjna (70 przy 1 wyzycie, 20 za kolejne w tym samym cyklu), pytam, bo kumpela coś za dużo płaci u jednego zdziercy, 80 za każde trzaśnięcie drzwiami, może jej kogoś jeszcze polecicie ??(ostatnio sie wkurzyla, bo skasowal jak zawsze, a potem okazalo sie ze mu USG szwankuje, facet bez skrupułów, choć leczy sie u niego od lat)

A my dziś, jak tylko mały się wyśpi i zjemy obiadek, jedziemy do lasu na spacerek szukać wiosny, taka piękna pogoda...
 
reklama
karwiw ja nie jestem zorietowana w sytuacji, więc nie pomogę

ale to co opisujesz, czyli to zdzierstwo to znam znakomicie
czyżby to o gina Grabca chodziło ??? ::).
 
Do góry