reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

asioczek...pewnie juz sie nie mozesz doczekac, kiedy corcie ujrzysz :laugh:
życze Tobie zeby jutro bylo po wszystkim :-* :-* :-*
 
reklama
Witajcie Kochane Foremeczki,

O ja cie Aska - powodzenia jutro - trzymam kciuki abys już zobaczyla sie z córeczka twarza w twarz !

O ptasiej grypie napisze tylko tyle, ze mąż ornitolog uswiadomil mnie, ze to przesadna histeria medialna, zreszta nikt o zdrowych zmyslach nie szuka kontaktów z dzikim ptactwem , a miesa jakos bardzo sie nie obawiam, przeciez wielkie ubojnie maja swoich werterynarzy, a z dziwnych i niesprawdzonych miejsc miesa i tak nie jadamy.

Popieram wasze zdanie na temat kary śmierci, zwłaszcza za takie bestialstwo, staram sie nawet nie wczuwac w ta tragedie, bo zaraz rycze.

Caly tydzien nie pisalam do Was, bo mialam straszliwie dolujacy tydzien... Teraz juz sie do tego zdynstansowalam, ochlonelam, ale musze na nowo uzbroic sie w pancerz cierpliwosci i sily i przyzwyczaic sie ze w chorobach robi sie czasem 2 kroki w przód, ale niestety czasem też 1 w tył.... Musi być dobrze, głęboko w to wierzę, mamy przecież naszego małego synka.... Nie mniej jednak złe chwile uswiadamiaja nam jak ulotne jest nasze zycie.
 
asioczek pisze:
Ja ostatnio nie mogę oglądać programów o katowanych dzieicach lub wyrodnych rodzicach.
A kara śmierci poprzedzona torturami to dobry pomysł.

Jestem po wizycie u gina i jutro może po KTG zostanę na porodówce o ile akcja będzie dalej się tak rozwijała. Chociąż gin uprzedza, że mogę urodzić jutro lub 28 marca ale stwierdził, że widzi nadzieję na pozbawienie mnie słodkiego balastu już jutro :). jestem ciekawa co jutrzejszy dzień przyniesie.
ale w naszym kraju kara śmierci to nie liberalna kara dla sukin...ów >:D >:D >:D


Asioczek co Ty tu wypisujesz ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D o rany ale jazdeczka - asioczek sie rozdwaja !! :) :) :) :) :) :)
 
karwiw - całym sercem wspieram zdrówko, które jest obok Ciebie i się troszke ukruszyło
czekamy na super dobre wieści :)
 
Dawno tu nie pisalam ale poczytuje Was, przy mojej energicznej coreczce wymagajacej duzo uwagi nie sposob siedziec przy kompie w kazdym razie postaram sie wpadac tu czesciej.
Asioczku trzymam kciuki za Ciebie juz nie moge sie doczekac i mam nadzieje ze jutro to bedzie juz ten dzien :)
Karwiw przesylam choc odrobinke wsparcia.
Pozdrawiam Was wszystkie
 
Asioczek godzina zero tuż, tuż ;D trzymamy za Ciebie kciuki kochana, żeby było szybko i bezboleśnie ;D

karwiw
Myślałam wczoraj o Tobie, dlaczego się nie odzywasz? ::) Będzie dobrze bo tak być musi!! Koniec kropka! :-* :-* Moc dobrych życzeń dla Was!
 
o ja j...bie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
GeHa ale avatarek ;D ;D ;D
rycze jak bóbr ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry