reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

wronka pisze:
Melanie pisze:
a co do Inez to takie imie można zarejestrować, bo jesteśmy bardzo w temacie ;)
Pozdr
DOBRANOC :)

No nie byłabym taka pewna....nam robili problemy ,że na drugie chcemy dać Weronice INEZ....ale jakoś się udało.... ;)

Jest coś takiego jak Rada Języka Polskiego i oni ustalają, które imiona urzędy mają rejestrować, a które nie
na ich stronie www.rjp.pl jest zapisane imię Inez, więc MUSZĄ je rejestrować bez żadnego "ale" :)
 
reklama
wow super reklama i coreczka sliczna!!! sama wyglada jak z bajki:)
no wlasnie u nas chyba za zimno i dla tak malego dziecka taka duza roznica temperatury to za duzo...jeszcze przed chwila dzownila siostra i mnie podkrecila bo ona za 3 tyg, do bankoku jedzie, wlasciwie to na taka objazdowa wycieczke...tam to dopiero beda mieli upal:) z kierunkow ktore mnie jeszcze interesuja to poludniowa ameryka i tam tez bym chciala sie wybrac na jaks ciekawa wycieczke...rozmarzylam sie w twen ziiiiimny dzien
aldik a do rosji to z anmi musisz sie zabrac:)
 
Witam :)

Mel - no nie mow ze Inez mozna zarejestrowac.. hmmm... a to dopiero... no nic, juz nam sie Paulinka podoba bardzo wiec nie zmieniamy... A co do Paris - to pewnie, w koncu musi sie to zmienic w naszym kraju a wtedy zmienicie :)

Ale mroz na dworzu !! O matko strasznie.. A ja wlasnie wrocilam z pierwszego zaliczenia - musze Wam powiedziec ze mam je z rosjanka, ktora raz na miesiac przylatuje na uczelnie - tej to tu na pewno cieplutko jest ;D ;D ;D Bo byla skubana w spodnicy !!! ja bym zamarzla chyba ;)

Ja tez wole klimaty ala Bora-bora :)
 
Mkk-dzięki na Ciebie zawsze można liczyć :)

Petersburg też mi się marzy...I nie tylko...
A ja miałam mieć super weekend-kol.przyjeżdza dzis do mnie na weekend z Wrocławia i miałyśmy poszalec,a tu tatuś chory,moi rodzice nie mogą i nie ma kto byc z Małą :pPozostaje nam oglądanie filmów,i nocne wyjścia ;)Bydgoszczy za wiele nie zobaczy!
Geha-masz śliczą córcię!

Pozdrawiam wszystkich i mimo wszystko ciepłego weekendu!
A!Gratulacje sukcesów u maluchów,tzn.Paris-ząbki,Wera-raczkowanie
 
reklama
Do góry