reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
:) melduje ze na Lesnym (IIIp) -15

dzis synek spisal sie rewelacyjnie - spal od 21 do 3 i potem az do 7 ;D

Wronka dzieki za info o granulkach homeopatycznych, rzeczywiscie poszperalam w necie i podobno dzialaja rewelacyjnie, wczoraj zamowilam i od dzisiaj zaczynam brac, bede informowac o efektach :)

Kariwiw jasne, ze nie odpuszcze karmienia :D w koncu jest o co powalczyc


a tak w ogole Anecia Melanie i Wronka to ja tez mam rodzicow we Fordonie ;D sama tam mieszkalam 10 lat

przez te mrozy jestem uwieziona ze Stasiem w domu; maly od rana zaliczyl juz 3 drzemki, moze zapadl w zimowy sen ;)

Mel ponawiam pytanko o basen - gdzie mozna pojsc z maluchem i na jakich zasadach?
 
Witajcie kobietki  ;D

GeHa gratuluje córci występów na łamach prasowych jako modelka  :)

Aldik na lodowisko czesto mój brat chodzi - cos ok. 17-18 jest zamykane na równanie lodu na 1 h.

U nas dziś koszmarna nocka, wstawanko jak za starych czasów, co 2 h  :( Nie wiem czy to na mróz, czy na zęby.... o 6.30 na wyżynach było -19....brrr
 
Czesc Laseczki,

chyba was przebiję temperatura u nas -19 i wiatr od wschodu brrrrr alre ja się zawsze pocieszam że jak już nastanie luty, to mogę powiedzieć, e tam w przyszłym miesiącu będzie wiosna, nie lubię stycznia.

Dawno mnie tu nie było, dzisiaj rano reanimowaliśmy laptopa i działa, na szczęście zdjec nie stracilismy co nie zdazylismy na cd zgrac, ufff...

Oj sie dzialo tu u was, gratulacje dla aneci, a wlasciwie dla córeczki, Pati - dzielna babka jestes tak trzymac, dobrze ze sie nie dalas temu dziadu!
Jak mielismy stluczke jak bylam w 7 mc to moj Wojtas prawie pobil winnego - ty kurrr... moja zona w ciazy jest , a tamten mu na to - jezu przepraszam moja tez jest w ciazy! i sie uhahalismy niezle i sie przeprosili panowie. ;D

Wszystkim mamom ząbkujących pociech życzę wytrwalosci, Wiktorkowi już od 3 tyg. odslania sie dolna 3 (2 i 4 ma, wiec sie przebija i boli) jeszcze tylko ostatnia 3 i bedzie 16 zębolów!!!

Tez bym sie chciala pochwalic - Wiktor wczoraj powiedzial "ciocia jola" łał, ciocia dumna, bo chrzestna.

Wózek polecam : parasolka Bebe Confort  cena ok. 400, chyba ze uzywany za ok. 200,  ma prawie wszystkie funkcje wymienione przez MK oprócz przekładanej rączki, bo tego faktycznie nie posiadaja parasolki. Naleze do mam co to kupily 3funkcyjny ciezki wozek, a potem taka ulga jak pierwszy kurs z bebe zrobilismy, naprawde solidny wozeczek, a przy tym lekki, zwrotny, super sie do bagaznika miesci, i dziecko moze naqwet wygodnie spac, bo pod nozki jest wysuwana czesc, czego inne standardowe parasolki nie maja. Jeszcze uzywam tego starego klamota bo ciut cieplejszy i na naszych wiejskich sniegach pompowane kola sie lepiej sprawdzaja.

GeHa zaraz corke obejrze, bo mi sie zamulil komp.

Z tymi imionami faktycznie mix, czlowiek oryginalny nie moze byc, bo szanowna rada sie czepia, mogliby sie bardziej czepiac zasmiecania polskiego angielskim.

pa papapaaa

p.s. czy was też dobijają wszechobecne powtórki w TV?? i task nie mam czasu na ogladanie, ale jak juz po raz enty widze np. ciao darwin, to mnie trzesie.

 
reklama
Witam

czy któraś z mam uzywa sab simplex/?

kupiłam w internecie i chciałam zapobiegawczo zapytać jak wyglądają?

Gęste i kolor taki brudny biały???
 
Do góry