reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

a dzisiaj już się żegnam idę spac...bo ostatnio za długo tu przesiaduje.....i rano mam kłopoty z wyjściem z wyrka....papa
 
reklama
Wanda nic sie nie martw - ostatnio ja byłam "nowa" teraz ty :D liczę, że poznamy sie na nastepnym spotkanku.....choć my moze prędzej ;D...... mam nadzieję .....
ja mam termomert i na wyzynach -12.....bleeee


Ok ja tez do wyrka bo rano mam problemy

Dobranoc
 
Wronka - dzieki za cieple slowa :)

Melanie - mam do Ciebie pytanie. Czy Twoja coreczka byla bez problemu zarejestrowana w Urzedzie ??? Bo Paris to imie bez koncowki -a i podobno nie chca rejestrowac ??? My chcielismy dac malej na imie Inez, ale kolezanka mi napisala ze beda chcieli zarejestrowac Ineza - ale to jest straszne poprostu... Mialo byc Inez i juz... No ale sie przestraszylismy tego calego problemu i tak powstala w ostatniej chwili - na porodowce Paulinka ;D ;D ;D I tez nam gra... Ale zaintrygowalo mnie jak to z tym jest :)

JJ - no ja tez licze na szybkie spotkanie, bo to by oznaczalo koniec mrozow - jak dla mnie to spacerek moglby byc nawet jutro, ale niestety te cholerne mrozy nie odpuszcza :( No to jak na Wyzynach -12, to na moim 10 pietrze -10 tylko pewnie ;) hehe
 
szwederowo -15...brrr jak ja nie nawidze zimna!!!!!! mielismy w polowie lutego jechac na jakies cieple wakacje ale nie wiem czy jest sens z malym jechac gdzies tak daleko, bo z nim to tylko na plazy moge polezec i nic wjecej wlasciwie a ja bym chciala cos zobaczyc, wole poczekac az zacznie chodzic....albo  odlozyc te pieniazki na rzecz naszej wspolnej wycieczki marzen do moskwy albo sanktpetersburga...tam dzisiaj to jest dopiero zimno a my nazekamy....ale jednka to cieplo mnie kusi...jeszcze sie nad tym zastanowie..teraz tak mysle czy moze w gory na pare dni nie pojechac ale najpierw niech te straszne mrozy sie skoncza
 
natalya - no nie mow ze Moskwa jest wycieczka Twoich marzen ??? Co prawda jak tam bylam to mialam 7 lat i malo wiele pamietam, ale na mnie najwieksze wrazenie wtedy zrobily strasznie dluuuugie ruchome schody :)
a do Sanktpetersburga bardzo chetnie tez bym sie wybrala :)
A z cieplymi krajami jak moge cos doradzic to tez lepiej poczekajcie az te najwieksze mrozy mina, bo to normalnie mozna szoku termicznego dostac jak bedziecie wracac z + 20 paru do -20 ;)
 
tak bardziej to sanktpetersburg jest jeszcze opcja podroz koleja transyberyjska, wogole jak bedziemy jechac to pociagiem, ale najkrocej do moskwy jedzie ok27godz a sanktpetr......38 ;D ;D uwielbiam rosyjska kulture a ten moj to jeszcze bardziej, ma pelno ruskiej muzyki... w komorce hymn rosji..po ojcu to chyba ma...jak umarl to na jego pogrzebie lecial chymn rosji..az mnie do dzisiaj ciarki przechodza jak to slysze ::)
 
natalya - o rany :) ciekawe zainteresowanie :)

No to piekna prognoza na jutro - a ja rano musze na zaliczenie jechac :( w 38 stopniowym mrozie to mi samochod nie ruszy ;D ;D

Klade sie spac - dobranoc wszystkim :)
 
reklama
wanda nie chce mi się rozpisywać - juz kiedyś pisalam ale....
chcielismy Paris ale był problem wielki
i jest Parisa
a jak kiedyś w tym kraju będzie normalnie to naprawimy i będzie Paris

a co do Inez to takie imie można zarejestrować, bo jesteśmy bardzo w temacie ;)
Pozdr

DOBRANOC :)
 
Do góry