reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Ja pierwsza ;D
No to mamy przy piątku -18, ale ja mieszkam na 4 piętrze to mam nieco cieplej...jakiś 1 stopień ;D
Plany na dzisiaj mam bardzo podobne do tych sprzed tygodnia, wczoraj i przedwczoraj, itd ::) czyli maksymalne siedzenie w chacie- wiadomo- końcóweczka ospeczki ;D
Teraz idę na pyszną
t_jedzenie__36_.gif
 
reklama
No to ja druga :)
Nie wiem jaka jest u mnie temperatura bo termometru niet. Wiem jedno jest za zimno :)
Musialam rano isc na pobranie krwi. Na szczescie maz zawiozl i odebral, bo chyba bym przez te 600m zamarzla.
At eraz wracam do lozka z ksiazka i laptopem i z lozka nie wychodze.

 
zima zima mroz mrozem...ale sa twardziele, patzre przez okno a do lumpiku na przeciwko mojego domu kolejka juz czeka ;D...naliczylam 16 osob...a co dziwne to dostawa jest jutro bo wtedy to normalnie tyle ludzi czasami stoi ze szok...ze im sie chce w takie zimno ;D ;D ja dzisiaj co najwyzej do sklepu wyjde, nie ma mowy zeby gdzies sie ruszyc...
no i mamy trzeciego zabka :) niestety okupionego strasznymi meczarniami....maly w nocy co chwile sie budzi i okropnie placze...niestety idzie teraz kolejny zabek i przez najblizsze pare dni bedzie pewnie to samo :(
 
:police: melduje się jako czwarta dzisiaj :)

ale jestem nie wyspana :p u nas pierwsze zębole idą ::)

i jeszcze te koszmary :p :p :p :p śniło mi się, że zgubiłam Paris :p
 
To ja piąta :p

Mel - jejku, a to Cię inspeki we śnie trenowali.. :o nie zazdraszczam .....

Mi to się ostatnio śnilo, że nie moglam w szkole średniej zaliczyć matmy i miałam kiblować ;D... A o dziwo ta ja z matmą nie miałam problemów ... hm.... ::)

Natalya - moim marzeniem jest też wycieczka do Rosji :-[, ale mój A. jak to słyszy, to mi każe w główkę się popukać.... paskud..... >:D

asioczek - ja też tak kcem..... ;)
 
Melduje sie jako szosta :)
Ale zimno brrrrrrrrrr ja dzis mam zajecia i musze wyjsc w to mrozisko z domku.
Zycze Wam milego weekendu!!!!!!!!!!!!!!!
 
Uwaga, chwalę się ;D
Oto moje dziecko w reklamie bajek w dzisiejszej Gazecie Pomorskiej ;D ;D
To adres stronki, reklama jest po prawej stronie, ale to autobanner i pojawia się losowo, więc trzeba F5 dla odświeżenia ;)

www.pomorska.pl

A to dla tych, którym się nie otwiera, albo nie pojawia:


1a_bajki.jpg




 
Melanie pisze:
:police:

i jeszcze te koszmary  :p :p :p :p śniło mi się, że zgubiłam Paris  :p

Zabrzmialo jakby kangurzycy wypadlo z worka Malenstwo :p

U nas -12. Ale ja musze wyjsc. Wyjechac. Za godzinke podjedzie maz. Ma miec juz nagrzane w samochodzie.

natalya w zeszlym roku podczas wakacji bylismy swiadkami takiej sytuacji. Mlode malzenstwo z dwojka malych dzieci - 2 latek i 7 miesieczniak. Fajnie nawet sobie radzili. Tata glownie z 2 latkiem a mama z maluchem. Nawet im sie udalo pozwiedzac troche, wypozyczyli samochod i jezdzili z dziecmi. U nas to juz wygladalo gorzej bo Agata na kretych drogach w upale wymiotowala. Wiec nawet nie wiem czy nie lepiej z mniejszymi.. ::) Dzieciaczki mialy frajde z basenu a na plazy oczywiscie koniecznie  specjalny namiocik z przewiewem.
No ale jak ktoras tu wspomniala - teraz chyba za zimno, szok termiczny...Trza by poczekac

Dobra, lece
 
No to ja jako 7...heheheh

Zimno jak cholera....wstałam o 6,30 bo córcia nie chciała spać...dalej....chodziłam nieprzytomna...ale na szczęście po 8 znowu kimka...i teraz juz jest ok...ze mną.....hehehe

Mel
....współczuje zębali....coś o tym wiem....no a sen....hohoho....musiałaś się namęczyć....ja też kiedyś miałam koszmar z Weroniką,że coś jej się stało....obudziłam się z taką bijacą pikawą ,że myślałam ,że mi wyleci... ;D

Melanie pisze:
a co do Inez to takie imie można zarejestrować, bo jesteśmy bardzo w temacie ;)
Pozdr
DOBRANOC :)

No nie byłabym taka pewna....nam robili problemy ,że na drugie chcemy dać Weronice INEZ....ale jakoś się udało.... ;)
 
reklama
Julka jest super modelką :) :) :)

mk nie chciało mi się pisać posta giganta o moim śnie, więc streściam jak umiałam maksymalnie i rzeczywiście wyszło jakby mi z torby wypadła :D
 
Do góry