reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
mel u mnie jest tylko opcja cytuj albo ja slepa jestem
jak mala zasnie to ja poprobuej z tymi zdjeciami

przed chwila wyszedl moj tata- tak sie ladnei bawil z matysi aze moglam poprasowac i w koncu zrobic przeglad jej szafy z ciuchami, znowu polowa poszl ado pudel bo zamala ::)
 
Mel u nas większość dziewczyn z bydgoskiego biura chodzi do Aldony :)
W zeszłym roku 3 poszły tego samego dnia nie mówiąc jedna drugiej i następnego oby trzy miały bardzo podobną fryzurę i kolor :)
Każda wyglądała super, ale trochę były wkurzone, że aż tak podobnie są ścięte.
>:D

faceci stwierdzili, że promocja była więc laski hurtowo poszły się ścinać :)

Teraz się zastanawiam co zrobić z włosami, może znowu zaszaleje :)
 
Cześć dziewczyny :)

A ja mam dziś taki dzień, że spałabym i spala..... ale niestety nie dane mi to, bo Agusi jednak z energii nic nie ubyło  ::)

Asioczku - ślicznie wyglądasz na zdjęciu w avatarku. Jak chcesz zaszaleć, to proponuję taki fryz jak na fotce :)

A jeśli chodzi o fryzjera, to ja byłam u Stopla jak mnie czesał do slubu. Poprosiłam o fryzurę z lat 60-tych. Teraz korzystam z usług Kasi z Fodonu - od dobrych 8 lat i jeszcze się nigdy a niej nie zawiodłam. Z moim A. to się śmiejemy, że ona zbędnych ruchów nie wykonuje, bo co cięcie to trafione. Robi szybko, dokładnie i ładne :)

 
Aldik właśnie myślę, żeby wrócić do mojego "naturalnego" koloru włosów -czerwono-fioletowego :). Tylko przegram zakład z mężem :( Miałam wytrzymać rok bez ścinania i farbowania ... Ale chyba przed zbliżającym się weselem znajomych jeszcze zaszaleję (o ile się do mojej fryzjerki dostanę, bo teraz ma większośc terminów pozajmowanych).

Mel zdjęcia super.
 
Paris - zdjęcia jak zwykle śliczne :) Obiekt cudny i dobra ręka opeatora kamery.

Mel - podobna jesteś do taty baaardzo. Jeśli pozwolisz na pierwsze skojarzenia - to przystojny ksiądz był :)

A tata chrzestny Paris - znany mi z widzenia... ale naprawdę nie pamiętam skąd - hihihihi
 
reklama
Do góry