reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Witam w piękny poniedziałkowy poranek. Kawką wirtualną częstuję...;-)
Co dziś macie w planach? Ja oczywiście zakupy, może jakiś lumpeksik zahaczę;-)
Przy okazji spacerek z małą...
 
reklama
My też wczoraj byliśmy w myślęcinku, ale raczej po lesie się poruszaliśmy niż asfaltową drogą razem z tym morzem ludzi:baffled: Michalina spała 3 godz:szok: a Ignaś szalał na rowerku:tak: dziś do parku idziemy po obiedzie
 
Witam...

My dziś domowo, pozałatwialam co miałam a teraz czas w koncu na spacer, zakupy i biblioteke bo dziecko czyta książke za ksiązka i dobrze, że jest cos takiego inaczej bym zbankrutowała :-)
Szukam tanio sukni dla Martyny na 9 maja i cięzko mi to idzie, a potrzebujemy na przyjęcie.

Jutro mam "występ" w przedszkolu i juz mam nerwy bo nie umię tak mówić o fotogafi ale mam super pomocnika ( córcie) który juz planuje co będzie mówił jakie zdjecia bedzie prezentowała itp., heheh
 
Hej...no my tez na spacerki chodzimy,wczoraj caly dzien i dzisiaj do poludnia tez,teraz obiadek i po do szwagierki na imieninki ;-) kawusi i ciacho czyli to co tygrysy lubia najbardziej :-D:-D:-D....mnie cosik zatoki znowu dokuczaja a Wika zasmarkana no i Mati tez troszke :no:...

Madziara,duuuuzo zdrowka!

Izka,i jak tam po wystepie ;-)...pisz co i jak :-):-):-)...barwo dla Martynki,zazdroscic takiego pomocnika :-).......

Co tam slychowac u "starych dziewczyn"...Kasiu,Asiu,Renia...hop,hop...
 
Kasiulka było dobrze a pomocnik rewelacja :-) dzieciaczki nawet słuchały co mówiłam i chyba je interesowało! Z 20 minut wyszła godzinka i nawet nie wiem kiedy zleciała.
 
Iza,

kariera wykładowcy się kroi tutaj ;)

Madziara/Kaasiulka,

zdrówka !

ja też bym się z dziećmi wybrała do myślęcinka, ale czekam na nowe tarcze hamulcowe do auta ;) synus mi się u babci wybrykał. wrocilismy w ndz wieczorem i juz mi troche teskno za wlasnym podworkiem. teraz brykamy dwa razy dziennie na dwór, ale niestety coś Iguś się mniej słucha na tych spacerkach. same wiecie jak to jest pchać wózek i uważać na drugie, które leci i nie patrzy czy samochód jedzie czy nie, a tu w fordonie, przynajmniej w mojej części są chodniko-ulice, czy jak inaczej by to nazwać, więc chyba kupię smycz dla dziecka dla bezpieczeństwa i mojego komfortu psychicznego ;)) nie wiem czy to taki etap, bo przedtem grzecznie się z mamusią poruszał, może tak mu się objawia zazdrość ?? ;(

moja wiercipiętka dzisiaj tak się pięknie rozgadała ;) robi się coraz bardziej towarzyska ;) no i przybiera i przybiera na wadze ;) rączki się tak ślicznie odcinają od reszty i udka pulchniutkie ... ech bobasek mi się robi :)

dobrej nocki ;)
 
Hehehe.... ja i wykładowca - nigdy! :-)

Dziewczyny czy któraś z Was wie gdzie ten klub "Motylek"?
Czy autobusem 94 tam dojade? Wydaje mi sie że tak tylko czy daleko od przystanku? Już się ciesze na niedziele :-)
Tym razem aparat zostawiam w domu ;-) więc poplotkuje sobie.
 
Iza wysiada się na przystanku koło Teatru Polskiego, idziesz kawałek prosto (w kierunku Gdańskiej) i skręcasz w pierwszą w prawo. Idac prosto na pewno trafisz bo na oknach jest wymalowane Akademia Motylek :)
 
reklama
Do góry