reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hej! Meluduję się......żyjemy :tak:

Ja jak zwykle zawalona pracą......cóż kwiecień miesiącem księgowych hahaha :rofl2:.
Poza tym jutro mamy szczepienie - takie niespodziewane, bo miało być w 6 roku życia a tu wezwanie. Okazało się, że Sanepid wydał rozporządzenie, że przesuwa przypominającą dawkę błonicy, tężca i ksztuśca na 5 rok zycia :baffled:. Także synkowi się to na pewno nie spodoba.....ale nagroda ża dzielość ;-) już przygotowana w samochodzie.

Zdrowia dla wszystkich zakatarzono-podziębionych :tak:

Renifer a na co chodzisz w SKP? Bo ja tam często bywałam i czasem jeszcze bywam.

Izka fajne są takie prelekcje wśród dzieci. U nas jest tzw. "bohater tygodnia" i wtedy rodzic idzie do przedszkola i opowiada o dziecku, co lubi, jaki ma pokój, jakie zainteresowania, przynosi fotki.......bardzo miło to wspominam.....30 par oczu wpatrzonych jak w obrazek hihihihi.

Widzę, że spotkanko się juz klaruje. Lista już zamknieta ale ja i tak w weekend nie mogę. A ten Motylek sympatyczny. Byliśmy tam kiedyś na urodzinach. Tylko dziwię się, że to jest spotkanie na 12 osób dorosłych......wg mnie więcej by weszło....
A co do 94 to sprawdz sobie Iza w necie czy staje przy ul. Mickiewicza - bo tak się ten przystanek nazywa.
 
Iza na 99% 94 się zatrzymuje na tym przystanku.

JJ ilość osób jest ograniczona funduszami jakimi dysponuje BB na zorganizowanie spotkania.

No właśnie wczoraj widziałam się z nasza panią od szczepień i dostało mi się, że nie przychodzę na zaległe szczepienia i że katar nie jest przeciwwskazaniem. Powiedziałam, ze przyjdę w przyszłym tygodniu i niech już się lekarz wypowiada.

W piątek idę z Agatką na kontrolę. W sumie kaszel jest już ok tylko za to teraz mega katar. Reszta tak w miarę. Tak, ze mam nadzieję, że uda nam się w sobotę pojechać do Wrocławia - bo szczerze mówiąc mocno się na ten wyjazd nastawiłam i nie mogę się już doczekać.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny, sprawdze ten przystanek. Napisałam tez zapytanie do Motylka i nie podali mi 94 ze tam dojada a o niego pytałam, odpisali:
można dojechać autobusami nr 60, 64 52 oraz tramwajem nr 4 i 6, które skręcają w ul Chodkiewicza. Ale można również dojechać 2, 1 i dojść kawałeczek od Gdańskiej.
Lokalizacja Akademii to pierwsze skrzyżowanie od ulicy Chodkiewicza ( kamienica po lewej stronie parter).
Więc wiem, że nic nie wiem hehheheh....
 
Iza sprawdziłam na stronie MZK i na pewno jest przystanek 94 przy Teatrze.

Tak, tez sprawdziłam... więc jakos dojedziemy :-) Mam nadzieje, że o gdzies w pobliżu, bo nie wiem dlaczego nie napisali mi jak pytałam czy dojade do nich tym autobusm, hmm...

Pogoda nawet nie wiem jak ja nazwać, własnie przeszło jakies gradobicie... piękna wiosna.
Dziś czytałam w necie, że przez ten pył wulkaniczny nie ma byc ciepłego lata, oby to była wymyślona bajka!!!!!! Ja juz tak na ciepełko czekam!
 
Nawiazujac do dojazdu do Motylka to mozna róznymi autobusami dojechac i busami takze o tramwajach nie wspomne ;-)...ktos kto Ci tą napisał widac ze bardzo sie wysilił :no:tym bardziej ze 60 juz jak dawno nie jezdzi :szok::no:.....ja tez sprawdzalam i dojedziesz Izka 94 :-);-)...
 
Izka na pewno dojedziesz :)

Mam nadzieję, ze z tą pogoda to nieprawda bo ja też tęsknię za ciepłem i taka pogoda jak teraz troszkę mnie denerwuje. Mam nadzieję, że weekend będzie ciepły i słoneczny.
 
reklama
pati - przede wszystkim ogromne gratulacje, ze w końcu w domu pojawi sie kobietka!!!

jj - ja chodze na asystenta, chciałam sobie wiedzę uporządkowac zanim pójdę na samodzielnego księgowego...

laski,popisze wiecej przez weekend,bo młodego cos wzieło... chyba gardło, wiec ja raczej z nim ni przyjade na spotkanie... jesli w miare mu przejdzie /na tyle bym sie nie bała go zostawic tatusiowi/ to bedę z młodą albo sama...
 
Do góry