reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Byłam z Agatka na kontroli. Antybiotyk kończymy, teraz tylko krople do nosa a jak nie pomogą to od środy Zyrtec, no i potem czekamy na wizytę u laryngologa.
Dla odmiany Nikodem dostał antybiotyk - bo dotychczasowe leki nic nie dały, poprawy nie ma a nawet trochę gorzej.

A ja już spakowana i jutro o 6-tej wyruszamy z dziewczynkami do Wrocławia, a tatuś zostaje z synkiem :) Ciekawa jestem jak chłopaki będą sobie radzić i jak ze sobą wytrzymają :D
Bardzo się ciesze na ten wyjazd bo oprócz wielu zaplanowanych atrakcji (zoo, Panorama, Stary Rynek itp.) mam tez w planie spotkać się z moją przyjaciółką, którą nie widziałam już chyba z 10 lat. Oby tylko pogoda i humory dopisały :)
 
reklama
Madziara,

to szerokiej drogi ! udanego pobytu !

dzisiaj spotkała nas miła niespodzianka, bo kolega z pracy podrzucił prezent dla malutkiej od całego zespołu ;))) mamy garnuszek na klocuszek, oczywiście Pati nie cieszy się tak bardzo jak Iguś hehe

Patusia tak cudownie sobie gaduli, ech, już zdążyłam zapomneć jak to było, no ale znów mogę to przeżyć ;)

słodkich snów ;)
 
dziewczyny, ja mam strasznego doła... tak chciałam sie dzis z Wami zobaczyc...
z młodym źle... juz nie wiem co mnie bardziej przeraża - gorączka czy kaszel... jest straszny, suchy, maly ledwo łapie oddech... jak noc bedzie masakryczna to chyba pojade z nim gdzies na izbę przyjec... dosc juz mam tego; na dodatek terminy mnie gonią...
 
Witam poniedziałkowo-super-pogodowo!

Madziara jak po wyjeździe, pewnie tak dobrze jak my po spotkaniu ;-)

Pytanie od Martynki do Mamy Dawidka: Do jakiego przedszkola on chodzi?
 
Witam. Ciesze się, ze dobrze bawiłyście się na spotkaniu :)

Renifer jak tam mały?

My jesteśmy pełne wrażeń i zachwycone Wrocławiem. Najbardziej spodobał nam się Stary Rynek i Ostrów Tumski. Duże wrażenie zrobiła na nas tez Panorama Racławicka. Byliśmy tez w zoo, ale żeby wszystko tam zobaczyć to musielibyśmy spędzić w nim cały dzień. Dziewczynki są tak zachwycone Wrocławiem, że stwierdziły iż wolałyby pojechać tam na wakacje niż w góry :D no i już planuja, że będa tam mieszkac jak dorosną :) Jednym słowem wycieczka super, pogoda dopisała nam wspaniała - nie wiem jak tutaj ale my tam chodziliśmy w krótkim rękawku. Spróbuje wieczorem wstawić kilka fotek.
 
witam
moje dziecię zaliczyło jeszcze na koniec wczorajszego miłego dnia upadek na rowerku, zdarł sobie kolano i potem do końca dnia już jęczał:baffled:
w nocy też, dopiero ok 3 nad ranem zabandażowałam mu kolano, dałam mu pół łyżeczki syropu "na ból kolana" i zasnął:szok:
jeśli chodzi o chorowanie to zachowuje się całkiem jak tatuś:-D dziś też leży w łóżku, ogląda bajki na laptopie:baffled:
 
reklama
Do góry