reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
To i ja ankiete wypelnilam.

Upal znowu a ja sie kisze w tych murach,nie lubie;(
Wczoraj bylam na Dniu Matki,fajnie bylo,tance,hulance i kawa:) a dzieciaki takie kaszlace i smarkate i moja juz wieczorem kichala i pol nocy smarkala,ech..
Dzisiaj poszukiwanie sukienki ciag dalszy;))
 
kasiula ja tez ganialam za kiecka :)

w piatek ide na lotnisko z mlodym mam wejsciowke :)

nie chce ktoras zestawu stazy pozarnej WADERA nowiutki za 49zł (cena producenta 65)
 
Aga,ale dogonilas w koncu kiecke,haha??...moj ma taka straz na dzialce takze my dziekujemy;)

Iza,mowisz ze czujesz deszcz,przyda sie bo idzie zdechnac;/
Ja centrum fordon jutro ale popoludniu...

Ma ktoras moze stojak do wanienki???Potrzebuje!PILNE!!!
 
Ostatnia edycja:
Sama sobie mam pisac;/ a Wy gdzie,upalow przeciez nie ma;)

Wczoraj dostalam spodnice(zrezygnowalam z sukienki) i do tego musze jeszcze jakas bluzke,a tu sobota tuz tuz...oszaleje!
Wiki jeden dzien smark,w nocy myslalam ze sie udusi,teraz kaszel,kataru zero za to maly smarka,wrr.
 
reklama
Co za pogoda barowa, wczoraj troche chodnik pomoczyło i dalej ciemno, zimno, brrr..... niby od poniedziałku upały zapowiadaja a przed nami weekend oraz niby deszcz :-( W sobote szkoła organizuje "Dzień z pasją" który ma być w szkole i na boisku więc słoneczko zapraszam do poświecenia. Macie jakies plany na jutro, nie miałam czasu zobaczyć czy coś się w mieście dzieje.

Ktoś pisał o lotnisku i słyszałam w radiu, że cos tam się będzie działo i zapraszają a wstep bezpłatny, tylko kiedy ;-)
 
Do góry