reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

u mnie mój się śmiał, że ja pójdę do pracy a on się domem zajmie. gotuje bardzo dobrze, i sprawdziłby się w roli gosposi, ale facet powinien zarabiać. na razie oboje zarabiamy i potem po jakimś czasie znów oboje będziemy pracować. jakoś się wszystko pogodzi - prace dom rodzinę
 
reklama
WITAM KOCHANE KOBITKI W ŚWIECIE ŻYWYCH !!!

Niestety nie było mnie ponad dwa miesiące, komp padł na AMEN, przyjaciel się zlitował i jakoś go naprawił ale trzeba było strasznie długo czekać na części.
Pewnie nie nadrobie wsszystkich wpisów ale widzę, że mamy nową koleżankę MALEŃSTWO20 WITAM !!!

Zmykam bo jesteśmy teraz nad morzem i obchodzimy Bartusia urodzinki, impreza na całego - a co tam jak balować, to balować. Mam nadzieje, że jakieś spotkanko latem się odbędzie.
POZDROWIONKA
 
WROCILAM :)

ehhh super ylo szkoda ze tak szybko zlecialo .... ale sie pochwale :p Kasprowy zdobyty i to pieszo !! :) 5 h na gólre ... masakra ... pierwsza moja wyprawa i na cale szczescie udana :D
P5250201.jpg
 
Słuchajcie, mamusie Bydgoskie...
moze pytanie dziwne ale znacie gdzie można zgłosić się do psych podnieść swoją samoocenę dla kobiet w ciąży i nie koniecznie ale za darmo lub na NFZ??
 
reklama
Do góry