reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Sali zagłosowane:D my się nie łapiemy bo nie ta rozmiarówka;)

W ogóle to: CZEŚĆ:D

Coś poczytałam i wspominałyście o spotkaniu:):) Dziewczyny jakby co ja jestem na TAK!!! ale może tak w połowie lipca??? do końca czerwca mam w tyg anola i mega zapierdziel a w weekendy szkołe no i 14.07 egzamin! Później jestem wolnaaa!!!

Dzień dziecka nie sprzyjał spacerowaniu... brrr dobrze, że chociaż słoneczko wyszło! Buziaki dla dzeciaczków:*

My z D właśnie grillujemy na balkonie:D
aaaa i muszę się pochwalić! dzisiaj mijają 3 tyg bez smoka:D w sume poszło gładko chociaż pierwsze 3 dni a szczegołnie 3 noc to był horror! Bo odstawinie smoka zbiegło się z wychodzeniem trójek!! ale uff daliśmy redę:)

Kasiulka
zakupiłaś kreację??
 
Goosiek no jak to nie ta rozmiarówka???
Pewnie 92 nosi?? e tam widac polowa ściemniala hehe
Iza a które zdjecie wygrało w Twoim konkursie??/ja mialam faworyta;))
 
Wszystkim dzieciaczkom najlepsze życzenia z okazji ich święta:-) Szkoda że pogoda nie dopisała i wszystkie terenowe atrakcje poszły się ciąć. Ja się nie odzywam bo w domu armagedon bo remontujemy dwa pokoje
 
Sali głosik wczoraj i dzis oddany!

Iza a które zdjecie wygrało w Twoim konkursie??/ja mialam faworyta;))

Mama i Zosia Sama radość | mamywsieci.pl :-)




Zimno strasznie, a my za chwile do szkoły na dzień z Pasją idziemy bo ma się duzo dziać, dobrze że nie wszystko na boisku będzie.
Ładnej pogody na weekend życze i spóźnione Ogromne Buziaki dla dzieciaczków małych i dużych!
 
Pisalam rano posta i co...nie ma go;/

Gosia,mam,z sukienki zrezygnowalam;) mam spodnice i bluzke i mega wysokie,jak dla mnie,buty,haha...
Co do pogody to zalamka,mam nadzieje ze chociaz jutro nie bedzie padalo bo bedzie kiepsko,wrr...

Mucha,
oby ten armagedon szybo sie skonczyl;)

Yyy tak mi wieje w okna ze normalnie mam klime,szok
 
hej. pogoda straszna. Któraś wybiera się do REAL'a na kruszwickiej z dzieckiem?? zabawy na DD są organizowane.
ja po egzaminie na 12 do pracy.

ziiiimno.

SALI
zaglosowane :-D
 
Wymarzłam potwornie i już nigdzie dziś sie nie wybieram :no: poczekam na ocieplenie :-D

Maleństwo po jakim jestes egzaminie? Zdany to gratulacje!

z anatomi pisemny. w żak'u na fizjoterapii ostatni semestr :-):-):-)
jutro tylko z fizjoterapii i kinezyterapii praktyczny i koniec. w sierpniu odbiór certyfikatów. ;D
 
reklama
Do góry