reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
jestem po malej przerwie:)

laptop padl trza bylo naprawiac - ufff udalo sie bo odwyk forumowy mi szkodzil :p

sobotnie weselich udane - zmeczona jak nie wiem ale zadowolona !!!!
pogoda taka sobie ale mielismy fuksa bo padalo tylko jak jechalismy z USC do domu zatrzymalismy auto i przestalo padac :D
 
Hej!

Melduje ze po niedzielnym przyjeciu super,szybko poszlo,jedzonko dobre bylo,prezenty tez super,uzbierala kase jak chciala,troche srebra,zegarek i piekny obraz z jej portretem namalowany pastelami:)

Weekend i co,mialam byc juz na dzialce a jak narazie siedze na torbach i pogody szukam,wrr...
Smarkam i kaszle;(((mam dosc zlego samopoczucia juz do trzech dni:(...z jednej strony lepiej dla mie ze teraz nie ma slonca bo przy katarze ja nie moge wychodzic na dwor,z oczu potok lez wtedy...
Kto ogladal rano zacmienie???Ja sie zalapalam od 6 do 6.15,dobrze ze tata mial ciemne szybki,od okularow do spawania,bo bez tego nie szlo patrzec...

Aga,poradzi a co tam,;),trzymam kciuki:)

Malenstwo,gratki za zaliczenia:)!!!
 
reklama
Życzę wam udanego długiego weekendu z pogodą ;-) Jak na razie za oknem szazro buro i ponuro. Mieliśmy iść w gości na cały dzień, ale F ma katar co prawda alergiczny, a tam będzie dużo dzieci więc sobie odpuścimy żeby nie stresować innych rozdziców:cool2:. Mam nadzieję że pogoda się poprawi i zrobi się piękny czerwiec
 
Do góry