reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe mamy

reklama
Ja Maxowi nie daję w ogóle herbatki. Kiedyś troszkę pił ale potem już nie chciał.
Za to w dzień w południe i przed snem już wypija 200 ml :shocked2:

Poza tym wprowadzamy powoli mleko Pre a nie HA Pre bo w sumie nikt z nas nie ma alegrii i to HA to tylko tak ze szpitala przejęliśmy.
 
dziewczyny mam pytanie czy przeszłyście już na większe smoczki "dwójki"? czy cały czas dajecie tymi dla noworodków??
 
dziewczyny mam pytanie czy przeszłyście już na większe smoczki "dwójki"? czy cały czas dajecie tymi dla noworodków??

ja w pewnym momencie zauwazylam, ze maly sie wkurza podczas jedzenia i doszlam do wniosku, ze moze za slabo mu leci. kupilam smoczki trojprzeplywowe, ustawia sie je pod katem 1,2,albo 3 i wybiera tym samym sile przeplywu. jednak nawet przy kacie 1 lecialo strasznie szybko, wiec kupilam znowu smoczki mini. chyba po prostu te stare mini sie juz zuzyly i trzeba je bylo wymienic. a te trojprzeplywowe zostawie na pozniej.
 
Ja już jakiś m-c temu zmieniłam na 2. Mały strasznie długo jadł i się wkurzał. Z tym że ja mam butlę dr browns bo akurat LOVI nie chciał . Herbatkę dalej daję 1.
 
ja właśnie też mam dr browna i się zastanawiam nad zmianą. Dwójką podaję tylko przed snem bo już jest tak zmęczona że wystarczy pięć minut ssania i odjeżdża. A w dzień je 20-25 minut a jak długo Wasze dzieciaczki jedzą??
 
ja mam butelki z aventu, tomme tippe i nuk i moj najlepiej je z nuka wlasnie bo smoczek jest gumowy i mimo ze rozmiar 1 to mleko szybko plynie i maly sie nie zlosci jak bywalo przy tamtych butelkach..tymbardziej ze ja zageszczam mleko..

kasialle jak pil z tamtych butelek to nawet 40min a teraz nawet 10 nie.
 
Ja mam butle aventa a smoczki lovi bo są miększe i łatwiej mu się piję:-) a jakiś msc temu przeszłam na 2 i to przez przypadek bo źle na rozmiar smoczka spojrzałam ale małemu zbytnio to nie przeszkadza czasami zdarzy sie że się zakrztusi ale to bardzo rzadko i raczej dlatego że strasznie łapczywie je :/ a co do czasu karmienia to jak już długo nie jadł szczególnie rano to butla 180 to 5-10 minut a tak najdłużej to chyba z 15 min więc nie jest tak źle teraz mam problem bo z mężem zajmujemy jeden pokój a teściowie drugi i jak oglądam tv i go karmię to mały zamiast jeść to się wpatruje w ekran czasami nawet jak chce się z nim pobawić to ma mnie gdzieś bo woli się w tv patrzeć :-(
Dzisiaj jak robiłam mleczko to wspominałam sobie jak to było na początku gdy wcinał po 30 ml a teraz po 280 potrafi ale te nasze cudaczki kochane szybko rosną ;-)
 
Ja mam butelki z aventu i zmieniłam smoczek na dwójkę 2 tygodnie temu. Olek dobrze sobie radzi :) herbatkę też z dwójki pije. Mam jedną butlę canpolu lovi ale niecierpi jej. Strasznie się złościł jak dostawał w niej jeść więc zrezygnowałam z niej. Smoczki zamówiłam przez internet bo w sklepach nie mogę spotkać w aptece też więc hurtowo zamówiłam już nawet te do kaszek i trój i cztero przepływowe.
Czy któraś z Was daje maluszkowi bebiko? Czy też Wam się tak strasznie pieni?

 
reklama
kasialle,my mamy butle z aventu.Póki co używamy nadal smoka 1. Próbowałam podać małej mleko z 2-ki, ale ten smok jest twardszy niz mini i mniej elastyczny. Niuńka tylko się zdenerwowała.:-(

joasiu,moja mała dostaje bebiko i pieni się, ale nie zawsze:crazy:. nie wiem od czego to zależy, ale sposób przygotowania i temperatura wody jest zawsze taka sama:-)
 
Do góry