reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
Wprawdzie nie cierpię robić sobie zdjęć, ale dziś poczyniłam jedno, bo w końcu nie będę miała żadnej pamiątki z ciąży.


007.jpg
 
Dziewczyny , wszystkie brzusie sliczne! BigChild kochana Ty młodziutka jestes jeszcze - gdzie tam do starosci . Ja mam 27 lat i czuje sie nadal jakbym miała 18 ;) misiako - Ty normalnie nic a nic się nie zmieniasz w czasie ciąży - no jedynie brzuszek troszkę sie powiększył a tak normalnie nic dodac nic ujac.
Ja tez próbuję zmobilizowac sie do zdjec - żeby miec jakas pamiątke. Moze w koncu się uda.
A póki co - wklejam foto z zeszłej niedzieli ze spacerku.

P8210119.jpg
 
reklama
Do góry