reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
Dzięki wszystkim za miłe słówka,oby już się nie powiększał bo jeszcze mi pęknie.
Misiako:
A co do anioła to dziwna sprawa,bo pojawił się u nas jakieś 3 lata temu ( jak tak sięgam pamięcią ) i mąż ani ja , nie mamy pojęcia skąd.Kto nam go dał,kiedy to dokładnie było i na jaka okazję.Po prostu jest.
 
Joanna no brzuszek naprawdę duży :tak:
7.... Twoja piłeczka nie za duża, ale śliczniutka (swoją drogą trudniejszego nicka to chyba mieć nie mogłaś ;-) ) :-)
 
Zobacz załącznik 385026 DSC01822.jpg 35 tydzien
Gratis zdjecie wozeczka :)
 
Śliczne te Wasze Brzusie. Udało mi się namówić K na sesję w plenerze w niedzielę, mam nadzieję, ze wykaże się inicjatywą i zrobi mi jakieś fajne fotki, to będzie dzień przed cc więc ostatnia chwila, a jeszcze nie mam żadnych zdjęć z brzuszkiem.
 
reklama
Do góry