reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

dziewczyny piękne macie brzuszki, kazdy jest wyjątkowy:)

ja też przedstawiam wam mój z dzisiaj...nie wiem czy mi sie zdaje czy już jest nisko??

DSCN1770.jpg
 
reklama
katezbb cudowny zgrabny brzusio i rzeczywiście niziutko:-)
ewelinak piękny brzuszek, mamy podobnej wielkości ale Twoja pupcia zdecydowanie zgrabniejsza:-D
Dziewczyny wiecie co.....wymierzyłam sie dziś cała i normalnie jak modelka mam wymiary hahahaha cycochy 100cm, brzuchol 112cm i bioderka 104cm:-D:-D:-D w cyckach i dupsku 4cm różnicy czyli jestem wymiarowa hahahaha:-) jejciu kiedy ja się tego pozbęde:-p
 
katezbb - ale śliczny i malutki -= mój przy Twoim to kolos :szok:

mam tylko nadzieje, że Zosieńka nie pójdzie w ślady braci i powyżej 4 kg nie będzie miała...
marzy mi sie takie 3,5 kg... ale ten brzuch taki ogromny... pewnie powinnam się liczyć z tą pierwszą wersją :angry:
 
katezbb - ale śliczny i malutki -= mój przy Twoim to kolos :szok:

mam tylko nadzieje, że Zosieńka nie pójdzie w ślady braci i powyżej 4 kg nie będzie miała...
marzy mi sie takie 3,5 kg... ale ten brzuch taki ogromny... pewnie powinnam się liczyć z tą pierwszą wersją :angry:
ewelinak nie patrz na rozmiar brzucha, ja w 1 ciaży miałam identyczny brzuch jak teraz czyli wielki a mała urodziła sie z wagą 2770, nie ma znaczenia wielkość:-)
 
ech ale dziś nastruj mam melancholijny jakoś wzruszyła mnie wiadommość od trixi i tak pomyślałam ze teraz częściej trzeba zdjęcia brzucha robić bo nie wiadomo kiedy zniknie:) na dobrą sprawę nie znamy dnia ani godziny:) ja chyba męża dziś pogonie do aparatu:)
 
Piękne wszystkie brzuszki!
katezzb Twój rzeczywiście wydaje się dość nisko, ale jaki malutki i zgrabny:-)
ewelina piękny brzuszek, nie martw się, może dzidzia nie będzie bardzo duża.:-) Powiem, że mam podobne obawy, bo też mam sporawy brzuch, ale na ostatnim USG było 1,5 kg, tylko że to było ponad 3 tyg temu, nie wiem ile od tego czasu dziecko mogło urosnąć.

Sińka, a ja tylko w tyłku i brzuchu tyje, a w cyckach mało co, buu;-)
 
Mi się wydaje ze mi brzuszek już sie obniżył. Czuję go jak siedzę jakos na kolanach :-D:-D no i tak jak wcześniej czasem miałam zgaggę wieczorami tak teraz ani sladu... nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ? No i mogę spokojnie piastkę włożyć między cycochy a brzuch :-)
 
reklama
Do góry