reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

nie wlansie...mialam idealna ilosc wod....
po porodzie zgubilam odrazu to co mialam a pozniej jeszcze 7 kg:)

https://www.babyboom.pl/forum/dziec...brzuszki-majowo-kwietniowe-3442/index207.html

tu jest moj brzuch miesiac przed porodem:)

ja wiem ze napewno nie pozbede sie tego co mam nawet cwiczac bo przeciez skora sie nie skorczy...co prawda od balsamow ujedrniajacych zrobila sie ciut lepsza ale jest nadal tragiczna i kawalek skory moge normalnie chycic:( rozpaczam z tego powodu strasznie:(
 
reklama
Oh Lilith brzuch miałaś naprawde pokaźny:szok: Ja to miałm chyba połowę twojego;-) Ale ogólnie ładnie wyglądałaś :tak:
 
lilith piekny brzuszek ja tez nazekam na brzuch mimo ze sie katuje cwicze i za przeproszeniem dupa...:-) ale powoli zaczynam sie z tym fetem i pacułkami oswajac to chyba nie dobrze nie???:szok:
 
anzk ten brzuszek 2 miesiące po porodzie nie zawdzięczam żadnym ćwiczeniom. Po prostu taki się zrobił :tak: ;-) Jak chodziłam miesiąc temu na aerobic to po miesiącu widziałam rezultaty ćwiczeń i wiem, że taki ładny płaski brzuszek (z widocznymi mięśniami) może być tylko efektem długotrwałych regularnych ćwiczeń i nie ma się co oszukiwać.
lilith u Ciebie na brzuchu rzeczywiście jest bardzo dużo skóry, która nadmiernie się rozciągnęła w ciąży i na pewno ćwiczenia Ci nie pomogą niestety :-(
oleńka no jasne, że dobrze :-) ;-) :tak:
 
No wlasnie........kiedys byl taki piekny.....i mialam wlasnie taki z miesniami od tanca i sportu:(:(
W ciazy sie cieszylam ze taki duzy i ladny a teraz zas narzekam....a jaki bede miala po 2 ciazy.....masakra podwoi sie.....i lasnie nic niemoge z tym zrobic a nie stac mnie na operacje....zreszta szkoda by mi bylo:) wolalabym piersi poprawic hihi:)
 
Lilith- a daj ty spokoj! Napewno masz ladny kobiecy brzuszek- taki jaki maja kobiety ktore rodzily. I koniec ::tak:
Taka twoja uroda> jak zobaczysz moj brzuchol to zaczniesz patrzec na swoja faldke nieco przychylniej:tak: :-) :tak: - nie dosc ze jestem gdubasek to mam jeszcze pelno skory po ciazy- moja mama tez ma. I nic. akceptuje to- moj mąż tez, tak wiec wogule o tym nie mysle.
 
zazdroszcze!! ale powaznie nie widzialas mojego.nawet Trini napisala ze mam duzy fald skorny i nawet przez niego brzucha nie widac:(:(
mam meke ze spodniami zeby sobie teraz kupic bo nie wiem jakie...przeciez juz nie biodrowki.... kosci miednicy mi widac potem jest ladnie potem blizna i uwypuklenie naprawde duze!!!
i bluzki...wszystkie dluzsze musze kupowac ale zas ze cyckow nie mam to sa za szerokie....
moj maz niby tez mowi ze dla niego jestem najpiekniejsza ale ja niemoge sie z tym niestety pogodzic bo niesamowicie dbalam o brzuch i smarowalam go chyba 10 razy dziennie.....
 
reklama
LlILTH JA TEZ MAM OKROPNĄ OPONKE I OBIECUJĄ SOBIE CODDZINNIE ZE COŚ Z TYM ZROBIE.... i nie moge sie zmobiliwać. Zarza normalnie pójdę i walnę z 10 brzuszków chociaż zeby coś zadziałać....
 
Do góry