reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
mam nadzieje ze moge do Was dolaczyc :)


dziewczyny super macie brzuszki ja postaram sie tez wrzucic swoja fotke :)

Pewnie że możesz dołączyć, witamy!!! No i pokazuj swój brzuszek!!! Ja swój chciałam pokazać ale mi się aparat rozładował i dopiero jak naładuję to zrobię nową fotkę i wrzucę. A teraz mala szaleje niesamowicie bo zjadłam z łakomstwa jednego (ale za to podwójnego) marsa :-D A tak w ogóle to widzę ze nasze córcie będą mialy na imię Julka :-) Pozdrawiam!
 
Pewnie że możesz dołączyć, witamy!!! No i pokazuj swój brzuszek!!! Ja swój chciałam pokazać ale mi się aparat rozładował i dopiero jak naładuję to zrobię nową fotkę i wrzucę. A teraz mala szaleje niesamowicie bo zjadłam z łakomstwa jednego (ale za to podwójnego) marsa :-D A tak w ogóle to widzę ze nasze córcie będą mialy na imię Julka :-) Pozdrawiam!

Jak tylko znajde chwile na aparat to wkleje swoj. Moja bryka nie milosiernie i sie rozciaga ciasne juz pewnie biedulce sie robi :)

Tatus wybieral dla dziewczynki imie i wybral Julia :) mieszkam w USA wiec chcialam imie uniwersalne a maz strzelal :)
 
Butterfly Ale masz malutki brzusio w porównaniu do mojego :-D Ale śliczny :-)

Sochi Życzę Wam szczęścia mam nadzieję, że między Wami sie ułoży, że będziesz szczęśliwa i do końca ciąży nie będziesz miała, żadnych stresów, a po rozwiązaniu po prostu czyste szczęście :-)

Dziewczyny macie super brzusie i te malutkie i te spore :-)
 
Hej dziewczynki:-) Z racji tego, że mój brzusio zaczął być widoczny i stał się obiektem wzbudzającym zainteresowania, chciałabym również dołączyć się do wątku. Nie mam pojęcia, czy uda mi się wstawić zdjęcie, ale spróbuję. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich słodkie brzusie:-D
 
ixidixi- na razie mozesz sie jeszcze cieszyc neinaganna figurka;-)

Butterfly- A My nadal takie male brzusie mamy:-p (ile jestes na +?)

Neftis- Laska z ciebie:szok:

Kamelija- Sliczne zdjecie i brzusio juz calkiem pokazny jak na 16 tydzien:szok: (Moj zaczal byc zauwazalny dopiero w 23 tygodniu co mnie bardzo denerwowalo:zawstydzona/y:)
 
he tak patrze na te wasze brzucholki, sa slodkie ;d ja to sie swoim raczej nie pochwale teraz moze pozniej jakies zdjatko se trzasne :p ale mam juz wielkoluda :D
 
reklama
Martitka a Twoje brzusio to jak wygląda ?:-)
Ja mam tylko 4,5 kg do przodu ( dane z 27 kwietnia) :-p myślę że więcej niż 9 kg nie będzie...
wszystko mi w brzusio idzie i w Zuzię ;-) czuję jak rośnie... coraz większa niunia ;-)

Śliczniaste brzuszki :-D
 
Do góry