reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Witam wszytskie mamusie. Narazie jeszcze brzuszka nie widać więc pokaże co kryje się w jego wnętrzu:tak:



Ale piękne zdjęcie :-) Nie można oczu oderwać.

Śliczne dziewczyny macie brzuszki, ja na razie jeszcze za bardzo nie mam co pokazać heehe , czekam aż się maluszek bardziej pokaże :-)
 
Brzuszek w 18 tygodniu mały czy duży??:-D

URL]
 
Ostatnia edycja:
Brzuszek w 18 tygodniu mały czy duży??:-D

URL]




poprawiłam by lepiej się oglądało ;-)

jak dla mnie maluteńki brzusio,mam nadzieję że już stosujesz kremy na rozstępy,bo będzie potem masakra :tak: mnie późno brzusio zaczął rosnąć a potem to zaczął galopować bo dziecko coraz to intensywniej rośnie potem,a taki szybki rozrost to świetne warunki dla rozstęów :-) ale wróze Ci agrabny brzuszek do końca ciąży
 
poprawiłam by lepiej się oglądało ;-)

jak dla mnie maluteńki brzusio,mam nadzieję że już stosujesz kremy na rozstępy,bo będzie potem masakra :tak: mnie późno brzusio zaczął rosnąć a potem to zaczął galopować bo dziecko coraz to intensywniej rośnie potem,a taki szybki rozrost to świetne warunki dla rozstęów :-) ale wróze Ci agrabny brzuszek do końca ciąży
Już smaruję:tak: ale boję się, że i tak mi wyskoczą. Wydaje się malutki ale gdy już coś zjem to spory się robi;-)
 
reklama
Do góry