reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

asiula_86
rano jest mniejszy,bo przetrawione jest prawie wszystko ;-)
Ja rano mam płaski brzusio,a wieczorami większy.Ale nadal nikt z obcych nie zauważa,że jestem w ciąży.
Ale to moja 2 ciąża,ale poprzednią straciłam w 7,4 tyg więc macica się nie rozćwiczyła w rozciąganiu.

Teraz jestem w 14w5d i rano brzusio płaski jest,a czasami wieczorami jak dojdzie wzdęcie i objedzenie to jest fajniutki ;-)
ale teraz to już powinien zacząć mi rosnąć brzusio
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiu wystarczy że naciśniesz na ten muj obrazek i otworzy ci sie strona i tam bedziesz mogła sobie wybrać:-)
 
Daisy śliczny brzuszek ale troche sie zmartwiłam bo ja teraz mam chyba taki brzuszek jak ty a to dopiero 24 tydzień co to bedzie dalej:szok:
 
Saleminka a w którym tygodniu jesteś??
U mnie to wszyscy myślą że to już 8 miesiąc albo że za niedługo rodze a jak mówie że to dopiero 6 miesiąc:szok: to szczeki im opadają
 
hehe ja dzisiaj mam 14w6d gdybym tydzień temu nie miała tak szczegółowego badania usg to bym napewno zastanawiała się czy wszystko jest dobrze :tak:
Jak to lekarz stwierdził:mam lekkie tyłozgięcie macicy i to może być powodem,że nie widać jeszcze ;-)
wyniki z usg super
pochwale się:




a teraz brzusio z wczoraj:


i sprzed chwilki:






chociaż już w normalnych spodniach nie chodzę,bo potem pobolewa mnie mocniej brzuszek,to już z dresu nosze,żebym miała luzik na brzusiu
 
reklama
Do góry