reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
pięknie dziękuję. lekarz twierdzi, że w ciągu tygodnia się wszystko ma wydarzyć - poczekamy, zobaczymy. Jutro ekipa wyprawia mi Baby Shower, więc jeszcze jutro nie rodzę :-)
 
Ale super brzuszki, :-)
agrawa ale masz piłke :-D super, a sobie pomysl ja mialam z Mikim az 125cm w obwodzie brzuszka:-D tyle ze ja wedlug Ciebie grubsza jestem, a tobie tylko w brzus poszlo :-) No i ja z rozwarciem chodzilam miesiac i nic:D 8 dni po terminie (w terminie z usg z 5tc) Miki wyszedl ;-)
 
dziękuję bardzo :-) wszyscy się tak zachwycają moim brzuchem - fakt jest nie typowy. Oprócz brzucha nic mi nie przytyło, nawet za bardzo mi biust nie urósł (cały czas nosze staniki z przed ciąży).

Dzisiaj w nocy miałam bardzo silne skurcze, od rana też się utrzymywały. Teraz jest już lepiej, ale kurcze nie wiem co o tym myśleć....
 
agrawa ja jak mialam takie skurcze to potem jak szlam do gina to mi mowil ze szyjka sie skrócila jeszcze bardziej, no i ze rozwarcie sie robilo, najpierw na jeden, a potem tydzien przed terminem mialam juz 2cm rozwarcia i nie rodzilam jeszcze...
takze spokojnie, juz tam wszystko sie przygotowuje do porodu... ;)
 
gotowe już wszystko jest, wiec tym się nie przejmuje. Wczoraj byłam o gin. i mowil mi ze szyjka sie skraca, ale w sumie nie powiedzial mi ile jest obecnie, a ja nie zapytałam. O rozwarciu nic nie wspominal... pewnie nie bylo. Poczekamy - zobaczymy :-)
 
reklama
Do góry