reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Witaj Natalunia no mam nadzieje że jak tylko twój brzuszek urośnie to zaraz nam go pokarzesz :-)
Beata 1980 na prawde super zgrabny brzuszek ja już niestety troche tłuszczyku mam ale mam nadzieje że po porodzie szybko to zrzuce
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny to mój brzusio w 13 tygodniu.
Wiem ze ogromniasty :tak: Ale jeszcze troche tłuszczyku zostało sprzed ciązy.
 
LuizaPatrycja śliczny brzuszek a tego tłuszczyku to ja tam wogule nie widze:-) a to mój brzuszek 18 tydzeń ja to mam tłuszczyk:zawstydzona/y:
 
Ale dziewczyny muszę sie wam pochwalić od wczoraj czuje już mocniejsze ruchy dzidziusia super uczucie wieczorem jak zaczoł wariować zasnąć mi nie dał:biggrin2:
 
reklama
To i ja się pochwalę;-) zdjęcie sprzed dwóch dni:-)
49855.jpg
 
Do góry