reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuchata galeria

to ja już jestem MEGAwieloryb:baffled: 105cm (ale w zasadzie tylko 25 więcej niż przed ciążą) już nie mówię o wadze:szok: 15 na plusie:szok: :baffled: :szok: załamka (cały czas myślałam że jakieś 11, ale stanęłam dzisiaj na wadze u taty, na niej ważyłam się przed ciążą)
 
reklama
kachasek to te 25 cm nie tak zle. u mnie waga 12kg na plusie (ostatnio bylo w sumie14kg wiec teraz na pewno bedzie wiecej bo wlasnie w ostatnich miesiacach najwiecej sie przybiera niestety) ale z ta waga roznie bywa bo to zle wyskalowana bo mozemy miec wiecej wody zatrzymanej w organizmie itp)
 
A mi zginął centymetr :-(chociaż może to i lepiej ;-)dłońmi się już nie obejmę:-D. Co do wagi to właśnie wczoraj ważyłam się u swojej pani doktor i na jej wadze wyszło że przybrałam 9kg, w 28 tyg to chyba nieźle co? Przed ciążą ważyłam 62 przy wzroście 171, ale to też zasługa moich ciężkich kości bo wyglądałam raczej na szczuplaczka.
No ale jak mnie już dzisiaj o 8 rano dzidzia do kuchni "wołała" to mogę jeszcze sporo wrzucić do końca:tak:
Pozdrawiam wszystkie piękne Mamy :wink:
 
to ja już jestem MEGAwieloryb:baffled: 105cm (ale w zasadzie tylko 25 więcej niż przed ciążą) już nie mówię o wadze:szok: 15 na plusie:szok: :baffled: :szok: załamka (cały czas myślałam że jakieś 11, ale stanęłam dzisiaj na wadze u taty, na niej ważyłam się przed ciążą)


Nie przejmuj się, u mnie podobnie :tak: 103 cm i 13 kg na plusie :szok: :eek: :baffled:
Koleżanka dzisiaj stwierdziła, że taki brzuch to ona miała przed samym porodem :szok: ;-)
I prosze Was nie mówcie, że w 8 i 9 miesiącu najwięcej sie tyje, bo ja nawet nie chcę tego słyszeć :-) :eek:
 
Achhh dziewczyny u mnie tez 12 kg na plusiku jak stanelam na wage u gina 2 dni temu to az "Jezus Maria" mi sie powiedzialo. A moj lekarz sie zdrowo posmial. :-D

wlansie weszlam w spodnie o rozmiarze L jak Lucyna hehehe a Moj oficjalnie na mnie "paczus" mowi... Swietnie sie zapowiaa wejscie w ten 3 trymestr...

to jest jazda...co?:szok:
 
Anuula, Asylan, Kachasek dołączam do Was ja mam +13 i 100 w pasie :-D :rofl2::wink:
Ale coś mi się wydaje że jakaś podpuchnięta jestem i się pocieszam że to może tylko zatrzymana woda w organiźmie.. bo chyba niemożliwe bym przytyła 2kg w ciągu 5 dni :szok:
 
No mi niby "tylko" 10 kg sie przytylo, a w pasie 96 cm ale moj maz mowi ze rosne w oczach...przyjemniaczek :-) Dziewczyny- skoro wszystkie mamy podobnie to znaczy ze tak ma byc, jakos zrzucimy, inne kobitki zrzucaja to my tez :-)
 
Hmm, miałam tego nie pisać, bo aż wstyd się przyznać. Ale moze dzięki temu Wy się lepiej poczujecie. Ja na wysokości pępka mam 121 cm!!! :zawstydzona/y: Pocieszam się że to z powodu tego że jestem w ogóle osobą tłuściutką, bo na wadze mam tylko 5 kg na plusie.
 
reklama
Dzagud jaki znowu wstyd? (chociaż sama długo się zastanawiałam czy się przyznać:zawstydzona/y:, ale co tam, każda z nas jest inna, oryginalna i przynajmniej nie mamy klonów, bo by było nudno, jakbyśmy były takie same)
 
Do góry