reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak tętna zarodka

Właśnie czekam na przyjęcie do szpitala, będą wywoływać poronienie tabletkami, niestety czekają nas badania bo to drugie zatrzymanie ciąży na etapie 6 tygodnia.
Bardzo mi przykro.. miałam nadzieje 😢 tule❤️moja pierwsza ciąża zatrzymała się tez w 6tc tylko u mnie wtedy serduszko się zatrzymało bo już biło. W następnej już było ok,urodziłam zdrowa córkę ,Tobie tez tego życzę. Trzymaj się 😘
 
reklama
Bardzo mi przykro.. miałam nadzieje 😢 tule❤moja pierwsza ciąża zatrzymała się tez w 6tc tylko u mnie wtedy serduszko się zatrzymało bo już biło. W następnej już było ok,urodziłam zdrowa córkę ,Tobie tez tego życzę. Trzymaj się 😘
Dziękuję 🙂 najważniejsze to dotrzeć do przyczyny. U mnie w obydwu ciążach nie pokazało się serce. Doktor mówi że to nie przypadek i trzeba się porządnie przebadać.
 
Dziękuję 🙂 najważniejsze to dotrzeć do przyczyny. U mnie w obydwu ciążach nie pokazało się serce. Doktor mówi że to nie przypadek i trzeba się porządnie przebadać.
Cześć, bardzo współczuje. Byłam w takiej sytuacji w lipcu ale to był pierwszy raz i lekarz powiedział, że nie ma potrzeby wykonywania badań. Kazał się starać ale jak narazie nam nie wychodzi 😒 czy mogłabyś napisać jakie badania będziesz wykonywała? Chciałabym zrobić wszystko co w mojej mocy żeby to się nie powtórzyło chociaż to pewnie niemożliwe.
 
U mnie, 2 ciąże stracone z rzędu, 5-6 tydzień. Badań szczególnych nie robiłam, lekarz sprawdził przeciwciała antyfosfolipidowe, ale to tylko pro forma, bo poronienia były wczesne. Udało się zajść po raz 3, od początku biorę Duphaston i Acard. Zbadałam też TSH i włączony mam Euthyrox. Obecnie 27 tydzień :) życzę wam dziewczyny, żebyście wkrótce cieszyły się zdrową ciążą
 
Do góry