reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
Hej kobietki jak Wam mija dzionek?ja właśnie gotuję obiadek i szykuję sie powoli na wyjazd do lekarza.Znów dziś zobaczę moją fasolkę.Jestem szczęśliwa.Nie moge się tylko doczekać pierwszych ruchów dzidziusia...
 
Hej kobietki jak Wam mija dzionek?ja właśnie gotuję obiadek i szykuję sie powoli na wyjazd do lekarza.Znów dziś zobaczę moją fasolkę.Jestem szczęśliwa.Nie moge się tylko doczekać pierwszych ruchów dzidziusia...

witaj ja sobie wlasnie przygotowalam wszytsko na obiadek wystarczy tylko gaz rozkrecic ;)
juz niedlugo sie doczekasz pierwszych kopniaczkow ;)
 
a powiedz mi pati mówisz że tak samo miałaś tzn skąpy okres a potem te krwawienia ile trwały i jak wyglądały bo u mnie jak skąpy okres i już 3 dzien je mam i w ktorym bylas juz tygodniu ciązy?
 
a powiedz mi pati mówisz że tak samo miałaś tzn skąpy okres a potem te krwawienia ile trwały i jak wyglądały bo u mnie jak skąpy okres i już 3 dzien je mam i w ktorym bylas juz tygodniu ciązy?
U mnie było tak że skąpy okres miałam 24 kwietnia trwał 5 dni i miał am tak mało co, ale jednak coś było, dostałam go po 17 dniach od poprzedniej @, a 24 maja miałam dwudniowe plamienie pare kropel krwi rano, w ciągu dnia i wieczorem i to było własnie plamienie implatacyjne i to był 4 tydzień ciąży (o czym nie miałam pojęcia:-p)
 
Ostatnia edycja:
reklama
patrycja pani doktor zauwazyla slad krwi na przyrzadzie do robienia usg i kazala mi odpoczywac nic poza tym...i kazala mi sie zglosic jesli plamienie by sie nasililo a jak na razie to nie zauwazylam sladu krwi na bieliznie,wiec mysle ze wszystko powinno byc w porzadku
 
Do góry