reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

rudzia jak ja bym chciała poczuć kopniaki moja młodsza siostra ma 21 lat i już czuje ruchy po raz drugi bo juz skrabka rocznego ma a drugi kopie a ja nic:no: ale cóż i na mnie przyjdzie czas chociaż na sam fakt porodu dostaje gesiej skórki chociaż w ciąży nie jestem:no:
 
reklama
dzieki pati ale ja mam dziwne przeczucie że to jednak owulacyjne bo przytulanki były 7 i 12 dc a tu 16 te krwawienie co prawda nigdy nie miałam tak, dziwi mnie jednak fakt że skoro krwawienie owulacyjne wystepuje w dniu owulacji to czemu przed tym mniałam sluz niepłodny biały i gesty skoro krwawienie to szczyt śluzu powinien być jak żle kombinuje to sprowadzcie mnie na ziemie a bobo nie chce se robić nadzieji staram sie nie myśleć.:rofl2:
Teoretycznie masz rację, a teoretycznie bo my jesteśmy kobiety i różnie to z nami bywa:-p No i tak naprawdę do końca nic nie wiadomo:sorry:
 
Dziewczyny, może mi któraś napisać jak długo trwa tzw. krwawienie implantacyjne, bo moja ostatnia @ była naprawdę dziwna i dziwnie się czuję. Teścik był niestety negatywny, ale może za wcześnie go zrobiłam?
Poza tym krwawieniem mam chyba wszystkie objawy fasolkowania - a może to tylko sugestia, bo staramy się już dość długo (?). Napiszcie coś, bo już nic z tego nie rozumiem. Jestem nowa na forum. Wiem, że w większości już się znacie, ale ja też jestem fajna ;) i bardzo potrzebuję towarzyszek starań o fasolkę - nazywam się Monika :)
 
kochana mniałam podobny przypadek w tamtym miesiącu przytulalismy sie bardzo czesto z meżem i byłam pewna że mam objawy ale przyszła @ bardzo skąpa i tez dużo o tym czytałam zrobiłam 2 testy i nic wiec nie szukaj objawów bo sie rozczarujesz
 
Dziewczyny, może mi któraś napisać jak długo trwa tzw. krwawienie implantacyjne, bo moja ostatnia @ była naprawdę dziwna i dziwnie się czuję. Teścik był niestety negatywny, ale może za wcześnie go zrobiłam?
Poza tym krwawieniem mam chyba wszystkie objawy fasolkowania - a może to tylko sugestia, bo staramy się już dość długo (?). Napiszcie coś, bo już nic z tego nie rozumiem. Jestem nowa na forum. Wiem, że w większości już się znacie, ale ja też jestem fajna ;) i bardzo potrzebuję towarzyszek starań o fasolkę - nazywam się Monika :)
Witaj krwawienie implatatacyjne trwa pare dni tak około 2-3 ale najlepiej poradź się swojego gin. :tak:co do objawów to różnie bywa:sorry: ja też się strasznie nakręcałam na dzidie i odczuwałam wszystkie objawy mimo że okres przyszedł to miałam nadzieje że jest bobo i że przecież niektóre kobiety mają okres na początku ciąży, ale dzidzi nie było:-( a jak już się czułam zrezygnowana i załamana to się pojawił dzidziuś:-) Ale życzę z całego serca zafasolkowania:tak:
 
witam was, ja ostatnią@ miałam 27.08.09r. , okres miałam dostać 22.09.09r., ale nie nadszedł do dziś, zrobiłam test a tu jedna kreseczka . wczoraj byłam u gina zrobił mi usg dopochwowe oprócz tego , że macica rozpulchniona to twierdzi , że nic nie widać , rano zrobiłam bete i czekam pełna napięć. bo oprócz ciąży może być coś innego !Nie mam objawów typowych dla ciąży , trochę powiększyły mi się piersi, ale tak jest ok. brak nudności , metalicznego posmaku.
 
witam was, ja ostatnią@ miałam 27.08.09r. , okres miałam dostać 22.09.09r., ale nie nadszedł do dziś, zrobiłam test a tu jedna kreseczka . wczoraj byłam u gina zrobił mi usg dopochwowe oprócz tego , że macica rozpulchniona to twierdzi , że nic nie widać , rano zrobiłam bete i czekam pełna napięć. bo oprócz ciąży może być coś innego !Nie mam objawów typowych dla ciąży , trochę powiększyły mi się piersi, ale tak jest ok. brak nudności , metalicznego posmaku.
Będzie dobrze poczekaj na wynik bety!:tak: A spóźniać się tez czasem może np ze stresu:sorry: mi @ zrobiła psikusa i 3 tygodnie się spóźniła co to wtedy miałam za schizy masakra:-p
 
to szybciutko Cię ten mały Szkrabik uraczył kopniaczkami:-D Ja dopiero od 18 tygodnia zaczęłam czuć:-)
ja w pierwszej ciazy poczulam w 17 tygodniu wiadomo ze nie jest to jeszcze tak wyczuwalne pod reka jakby tego chcial moj tom ale wazne ze ja juz czuje ;)

rudzia jak ja bym chciała poczuć kopniaki moja młodsza siostra ma 21 lat i już czuje ruchy po raz drugi bo juz skrabka rocznego ma a drugi kopie a ja nic:no: ale cóż i na mnie przyjdzie czas chociaż na sam fakt porodu dostaje gesiej skórki chociaż w ciąży nie jestem:no:
kochana nie martw sie przyjzie i na Ciebie pora doczekasz sie :*
 
ja w pierwszej ciazy poczulam w 17 tygodniu wiadomo ze nie jest to jeszcze tak wyczuwalne pod reka jakby tego chcial moj tom ale wazne ze ja juz czuje ;)


kochana nie martw sie przyjzie i na Ciebie pora doczekasz sie :*
A naszego Synysia już czuć:-D ale Tatusiowi dał poczuć może ze 2 razy:-p tak to co go zawołam to mały się uspokaja i koniec kopniaczków:-D Woli mamusie
 
reklama
Do góry