reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
a powiedz mi pati mówisz że tak samo miałaś tzn skąpy okres a potem te krwawienia ile trwały i jak wyglądały bo u mnie jak skąpy okres i już 3 dzien je mam i w ktorym bylas juz tygodniu ciązy?
 
ja lubilam jak tom trzymal reke na brzuszku bo wtedy malenstwo sie uspokajalo... czesto jak w nocy nie moglam spac bo wariowal to tata pomagal :) ojcowska reka zadzialala :D:D:
moja mama jak mowila ze moj brat kopie to my przykladalismy lapki do brzunia i przestawal :/.... - mowila ze zawsze jak ktos dotyka to maly sie uspokaja :D!!!
 
moja mama jak mowila ze moj brat kopie to my przykladalismy lapki do brzunia i przestawal :/.... - mowila ze zawsze jak ktos dotyka to maly sie uspokaja :D!!!
dokładni u mnie tez tak było, nie wiem moze to glupie ale myslalam wtedy ze dziecko czuje ze to nie reka mamy i sie uspokajało na chwile. jak tatus dotykał to chwila spokoju a pozniej znow wariacje. ale najbardziej mnie rozczulało to jak mąż mowił do brzucha jak mała spała a ona nagle wariacje na całego. teraz jest tak samo jak zobaczy tate albo go usłszy to od razu usmiech i macha raczkami i nozkami z radosci. :-)
 
No coś w tym jest kobitki.
Jak u mnie malutka szaleje, to ja biorę rękę mojego chłopa i mówię teraz! hulanki swawole- jak tylko jego ręka ląduje na brzuchu- cisza spokój..... :eek: pewnie ma taką minę i się zastanawia: kto to?
Albo się tuli do brzucha i wie że to tata... a tata bardzo spokojny człowiek jest, to może ma też taką moc i tak działa na swoje dziecko? ;-)
Malutka, zauważyłam, ze reaguje na mój głos. Jest spokojna, ja sobie coś pod nosem zaśpiewam i nagle łubudu w brzuchu:-D
 
reklama
Do góry