reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

ale obawiam sie że to do delikatnego plamienia sie nie zalicza raczej jest tego dosyc sporo nie tyle co na okres ale jednak i właśnie to mnie martwi niestety bo żeby to było tam delikatniuskie plamienie to co innego ale takie cuda to mi sie nie zdarzały.:no:

powinnas isc do lekarza bo nie ma reguly na to dlatego dla swojego swietego spokoju powinnas isc sie zbadac kochana...
 
reklama
Cześc dawno mnie było ale jakoś taka zabiegana jestem. nbo i mam problem ostatnio nie udało mi sie zafasolkować niestety pomimo czestego przytulanka a teraz mam ogromny problem bo przytulalismy się z meżem 7 i 12 dc a 16 dostałam krwawienia krew jest żadka i ciemna w środku na podpasce jest to raczej różowy mam takie krwawienia pierwszy raz nie mam pojecia co sie dzieje dopóki nie było starań wszystko grało a staramy sie drugi miesiąc i nagle to i szok wizyta u lekarza w środe co myślicie czytałam że to może być krwawienie owulacyjne ale nie wiem bo śluz przed 16 dc był niepłodny biały gesty i lepiący wiec jak mogła być 16 dnia owulacja skoro nie było śluzu płodnego a znowu na zagnieżdzen ia zarodka za wczesnie chociaz wydawało mi sie że 9 dc był przebłysk śluzu płodnego wiec może mniałam owulacja wcześniej poprostu?
Nie martw się na pewno się uda!:tak: Kochana ja też tak miałam:sorry: Coś w rodzaju okresu w czasie kiedy powinna być owulacja, ale nie poszłam do lekarza, ale Ty powinnaś, bo ja wiedziałam że mi przepisze tabletki na wyrównanie okresu (już wcześniej chciała) a ja nie:-p i dupa byłaby ze staranek w tym czasie i dziękuje Bogu że się tak stało bo 15 dni później byłam już w ciąży:-p
witajcie kochane dawno mnie tu nie bylo ale wrocilam... myslalam ze bede miala duzo do nadrobienia a tu niespodzianka... co sie z wami dzieje gdzie wy sie wszystkie podziewacie/??? :)

witam nowe mamusie i zycze wesolych 9 miesiecy ;)
Ja tu codziennie zaglądam a Wy poznikałyście w niewyjaśnionych okolicznościach:szok:
 
witaj patrycja no ja musialam zrobic sobie przerwe od bb i wogole netu - mialam ciche dni i wolalam sobie posiedziec sama w kaciku ale juz jest wporzadku i jestem z wami :)
 
witaj patrycja no ja musialam zrobic sobie przerwe od bb i wogole netu - mialam ciche dni i wolalam sobie posiedziec sama w kaciku ale juz jest wporzadku i jestem z wami :)
To super że już jesteś Ale dzisiaj paskudny dzień:-( marzę o kocyku i ciepłym, zacisznym, domowym kąciku
 
widze ze chyba wszedzie taka pogoda bo u nas to samo - z lozka bym nie wychodzila gdyby nie maly on za to ma tyle energii ze hey :)
Oj też bym nie wychodziła dzisiaj z łóżka, ale co zrobić jak praca czeka Dopiero w przyszły piątek wizyta, to wtedy poproszę o l4 a tak to trzeba siedzieć w tej norze jeszcze mnie tak głowa boli:-( Dobrze, że synuś mnie kopie, to takie przebłyski radości mam dzisiaj:sorry:
 
reklama
dzieki pati ale ja mam dziwne przeczucie że to jednak owulacyjne bo przytulanki były 7 i 12 dc a tu 16 te krwawienie co prawda nigdy nie miałam tak, dziwi mnie jednak fakt że skoro krwawienie owulacyjne wystepuje w dniu owulacji to czemu przed tym mniałam sluz niepłodny biały i gesty skoro krwawienie to szczyt śluzu powinien być jak żle kombinuje to sprowadzcie mnie na ziemie a bobo nie chce se robić nadzieji staram sie nie myśleć.:rofl2:
 
Do góry