reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
Kamila87 No, to wcześniutko te objawy! No, chyba, ze ta ostatnia miesiączka była baaaardzo podejrzanie skąpa. Ja miałam np. "o czasie" tylko brunatne plamienie. Piersi bolały mnie non-stop (zawsze bolą tydzień przed okresem, ale przed samym okresem już przestają), miałam podwyższoną temp całego ciała (37,1). Sięgając wstecz pamięcią niechybnie odniosłam wrażenie, że tak, to jest możliwe ;-) Czułam po kilku dniach wstręt do kawy. Spodziewana @ miala być w okolicacvh 26V (Dzień Matki!!) a test (pozytywny) zrobiłam 1 VI (Dzień Dziecka!!):-D
Być może masz wstręt do papierochów, bo Twój organizm poszedł po rozum do głowy i przyznał- palenie zabija;-);-)
 
Kamila87 No, to wcześniutko te objawy! No, chyba, ze ta ostatnia miesiączka była baaaardzo podejrzanie skąpa. Ja miałam np. "o czasie" tylko brunatne plamienie. Piersi bolały mnie non-stop (zawsze bolą tydzień przed okresem, ale przed samym okresem już przestają), miałam podwyższoną temp całego ciała (37,1). Sięgając wstecz pamięcią niechybnie odniosłam wrażenie, że tak, to jest możliwe ;-) Czułam po kilku dniach wstręt do kawy. Spodziewana @ miala być w okolicacvh 26V (Dzień Matki!!) a test (pozytywny) zrobiłam 1 VI (Dzień Dziecka!!):-D
Być może masz wstręt do papierochów, bo Twój organizm poszedł po rozum do głowy i przyznał- palenie zabija;-);-)
ostatnie stweirdzenie przebija wszystkie posty :D:D:D!!!! hahaha

a ja pamietam ze piersi mi "napuchly" i nie malały, a gdy sie kochalam w 3 dzien po terminie @ ktorej nie bylo, to plamilam troszke, i se pomyslalam, "no w koncu rano dostane ten glupi okres" - rano nic!! wiec w pospiechu po test i pozytyw!!

ahaaa i zapomnialam o bolu podbrzusza, bo przed spodziewana @ mialam a dniu spodziewanej@ znikly bez sladu...... to wszystko!
 
Czesc dziewczyny jestem tu nowa.Obecnie jestem w drugiej ciazy 9tc i jak na razie czuje sie ok:-)

dziewczyny starajace sie napisze to co napisaly wczesniej inne dziewczyny,im bardziej bedziecie chcialy zajsc w ciaze tym dluzej sie bedzie starac
wiem latwo powiedziec,ale moze warto skupic sie na czyms innym,a nie tylko na tym CHCE MIEC DZIECKO,lub CHCE BYC W CIAZY

zycze powodzenia starajcym sie :-)
 
Cześc dawno mnie było ale jakoś taka zabiegana jestem. nbo i mam problem ostatnio nie udało mi sie zafasolkować niestety pomimo czestego przytulanka a teraz mam ogromny problem bo przytulalismy się z meżem 7 i 12 dc a 16 dostałam krwawienia krew jest żadka i ciemna w środku na podpasce jest to raczej różowy mam takie krwawienia pierwszy raz nie mam pojecia co sie dzieje dopóki nie było starań wszystko grało a staramy sie drugi miesiąc i nagle to i szok wizyta u lekarza w środe co myślicie czytałam że to może być krwawienie owulacyjne ale nie wiem bo śluz przed 16 dc był niepłodny biały gesty i lepiący wiec jak mogła być 16 dnia owulacja skoro nie było śluzu płodnego a znowu na zagnieżdzen ia zarodka za wczesnie chociaz wydawało mi sie że 9 dc był przebłysk śluzu płodnego wiec może mniałam owulacja wcześniej poprostu?
 
Cześc dawno mnie było ale jakoś taka zabiegana jestem. nbo i mam problem ostatnio nie udało mi sie zafasolkować niestety pomimo czestego przytulanka a teraz mam ogromny problem bo przytulalismy się z meżem 7 i 12 dc a 16 dostałam krwawienia krew jest żadka i ciemna w środku na podpasce jest to raczej różowy mam takie krwawienia pierwszy raz nie mam pojecia co sie dzieje dopóki nie było starań wszystko grało a staramy sie drugi miesiąc i nagle to i szok wizyta u lekarza w środe co myślicie czytałam że to może być krwawienie owulacyjne ale nie wiem bo śluz przed 16 dc był niepłodny biały gesty i lepiący wiec jak mogła być 16 dnia owulacja skoro nie było śluzu płodnego a znowu na zagnieżdzen ia zarodka za wczesnie chociaz wydawało mi sie że 9 dc był przebłysk śluzu płodnego wiec może mniałam owulacja wcześniej poprostu?

czesto przy zaplodnieniu dochodzi do niewelkiego plamienia.... ja nie patrzylam na sluz nigdy , wiec w tej sferze ci nie pomoge :)...
 
witajcie kochane dawno mnie tu nie bylo ale wrocilam... myslalam ze bede miala duzo do nadrobienia a tu niespodzianka... co sie z wami dzieje gdzie wy sie wszystkie podziewacie/??? :)

witam nowe mamusie i zycze wesolych 9 miesiecy ;)
 
reklama
ale obawiam sie że to do delikatnego plamienia sie nie zalicza raczej jest tego dosyc sporo nie tyle co na okres ale jednak i właśnie to mnie martwi niestety bo żeby to było tam delikatniuskie plamienie to co innego ale takie cuda to mi sie nie zdarzały.:no:
 
Do góry