reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

nigdy tak nie mnialam i zrobie test za jakies 2 dni bo 1 dnia bylo plamienie z lekka domieszko krwi wczoraj krew ale mało i żadka nie jakies tam skrzepy jak zawsze tylko wieczorem byl to juz sluz z krwia a dzis juz bardzo mało.
 
reklama
a jak myślisz kochana kiedy moge zrobic test zeby był wiarygodny krwawienia dostalam w piatek jak zrobie test w pon myślisz że bedzie wiarygodny? dodam też że na podpasce zostaa tylko śladowe ilości tego co no wiecie wylewa sie bo wiekszosc wylatuje przy oddawanbiu moczu lub na papierze.
 
Ja byłam już w ciąży a miałam normalnie miesiączkę...fakt że 3 dni ale normalna była:) Zdziwiona byłam bardzo a mama mi mówiła nie zawsze brak miesiączki to ciąża i wykrakała :D
 
no u mnie juz dzis jest 3 dzien ale przez te 3 polecialo tyle co przez godzine normalnego okresy podpasek nie musialabym wcale wymieniac prawie ale wiadomo higiena:tak: ale tak dla przykladu mowie no i nie wiem jak to bedzie co sie pojawi jutro dzisiaj jeszcze krew jest ale glownie podczas siusiania spływa czerwona stróżka. a kiedy twoim zdaniem moge zrobic test?
 
test negatywny sama nie wiem co o tym myśleć a plamienie mam nadal oficjalnie uznaje że fasolki nie ma :no:
Słuchaj na prawdę idź do lekarza jak Ci się skończy ta @ bedziesz wtedy miała spokój bo może się okazać, że jakaś bakteria Cię dopadła ale miejmy nadzieje, że jednak nie, że to przejściowe albo tak zadziałała na Ciebie myśl o ciąży bo i tak może być. ja się szykuję znów do pracki. buziole dziewczyny i miłego dzionka. papa :-):-D
 
reklama
to ja was dobije....
moja przyjaciolka nie dostala @ zrobila test - negtyw.... poszla na badanie krwi - negatywne... nie dostala drugiej @ - znowu badania USG i krwi - negatywne... po dwoch tygodniach chciala isc kupic jakies hormony na rozpoczecie krwawienia, ale zrobila test taki domowy i wyszly dwie kreski... zmienila gina i wszystko bylo juz si :)...

a za to kuzynka do trzeciego miecha miala @ i nic nie czula ze jest w ciazy.... w koncu nie dostala @ i okazalo sie ze to juz ponad 4 miech :)...

i co teraz myslec o tym wszystkim??
 
Do góry