reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Powiem Wam cholera wie jak to jest z naszymi organizmami jest:confused2: jednym od razu wychodzi innym po jakimś czasie:confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Witajcie,jestem tutaj po raz pierwszy. jestem w 23 dc i jutro będę testować (13-14 dzien po owu) i mam pytanie czy któraś z was zanim zrobiła test i czekała na @ miała jakieś slady śluzu czy też było sucho?
witam serdecznie ;-);-) ja to mialam sucho jak na pustyni ale za to teraz strasznie ze mnie leci... w czwartem mam USG i bede chciala rozmawiac z lekarzem na ten temat - mam nadzieje ze mi sie uda... bo nie wiem czy to normalne w poprzedniej tak nie mialam a wiadomo ze jak sie pojawiaja uplawy w ciazy czy nie to nic dobrego nie jest...

hej. jestem tu nowa. I mam obawy że jestem w ciąży. Mam bardzo podobne objawy jak EwelinaD. Okres miałam 2 tygodnie temu ale przed zaczęły mnie drażnić sutki. Potem boleć piesi a teraz boli mnie w dole brzuch mam takie dziwne kolki jakby mnie jajniki bolały.Brzuszek taki nabrzmiały jak przed okresem. Robiłam 2 testy i wyszły negatywne. Również nie wiem co mam o tym myśleć.
dziewczyny - STOP;-);-) ale sie spieszycie... za wczesnie na jakiekolwiek objawy - spokojnie poczekaj sobie do kolejnej miesiaczki o ile dostaniesz i wtedy zrob test... po co tak szalec ;-);-);-)
no i witam serdecznie

1 kreska napiszę tylko miłego dnia bo ja się właśnie szykuję do pracy i podłamałam się tak więc nie chce Wam psuć humoru buziaczek dziewcynki.
kochana TY moja :* pamietaj ze to dopiero 2 miesiac... nie szalejcie z badaniami bo napewno jest z wami wszytsko ok i POWINISCIE spac spokojnie... przede wszystkim TY :* przypominam ze ja czekalam 3 miesiace macie jeszcze duzo czasu - i pamietajcie - troche sie trzeba napicic zeby Fasolka nas uradowala...
po lapkach dam jak sie tak bedziesz denerwowac - to ostatnie co Ci teraz potrzeba :* wszytsko bedzie dobrze :* cumolki :*

a wiec tak krwawienie mam bo tak moge to nazwac stracilam nadzieje na ciaze ale te krwawienie jest dziwne bo malo obfite w 1 dniu bylo brazowe i lekkodomieszka krwi dzis jest krew ale tyle co na podpasce to ja 4 dnia okresu tyle mam no i zaczely mnie pobolewac piersi
wiesz okres mozna miec do 3 miesiacy i nie wiedziec ze sie jest w ciazy - moja znajoma z LO dowiedziala sie w 4 miesiacu jak zaczela tyc i poszla do ginekologa a tu taka wiadomosc...
poza tym przede wszystkim trzeba zrozumiec ze wiekszoc zalezy od naszej psychiki... ja wiem jak ciezko jest kiedy sie chce a tu kurna nie ma... sama to przechodzilam... ale nie mozna tak katowac psychiki i odpuscic...
ja sie strasznie przejelam moja przyjaciolka ktora starala sie 2 lata zeby zajsc, przeszli chyba wszystkie mozliwe badania i wciaz slyszeli to samo - WSZYTSKO JEST OK.... a chciala bardzo bardzo... i tak wkoncu sie poddali.... po 2 miesiacach czy 3 jak kupila sobie psa okazalo sie ze jest w ciazy....
kochana bawcie sie soba - myslenie czasami nie wychodzi nam na dobre ;-);-)

Ja byłam już w ciąży a miałam normalnie miesiączkę...fakt że 3 dni ale normalna była:) Zdziwiona byłam bardzo a mama mi mówiła nie zawsze brak miesiączki to ciąża i wykrakała :D
dokladnie tak jak napisalam wyzej miesiaczke mozna miec do 3 miesiaca... a pewnie i jeszcze dalej bo jak wiadomo kazda z nas jest inna.... a potem mamy takie niespodzianki ;-);-)
 
witam serdecznie ;-);-) ja to mialam sucho jak na pustyni ale za to teraz strasznie ze mnie leci... w czwartem mam USG i bede chciala rozmawiac z lekarzem na ten temat - mam nadzieje ze mi sie uda... bo nie wiem czy to normalne w poprzedniej tak nie mialam a wiadomo ze jak sie pojawiaja uplawy w ciazy czy nie to nic dobrego nie jest...
Kochana koniecznie powiedz o tym lekarzowi lepiej dmuchać na zimno, ja miałam duże upławy i myślałam że to normalne poszłam do mojej gin. ona mnie bada i mówi ma Pani ostre zapalenie:-( byłam w szoku:szok: Ale zapisała mi globulki i mi przeszło na szczęście:-) Oby się okazało że wszystko ok;-)
 
Kochana koniecznie powiedz o tym lekarzowi lepiej dmuchać na zimno, ja miałam duże upławy i myślałam że to normalne poszłam do mojej gin. ona mnie bada i mówi ma Pani ostre zapalenie:-( byłam w szoku:szok: Ale zapisała mi globulki i mi przeszło na szczęście:-) Oby się okazało że wszystko ok;-)

no wlasnie tez mi sie wydaje ze to zapalenie... nie wiem czy mi sie uda dostac do lekarza a moja polozna mi powie zapewne ze samo przejdzie... teraz urzywam kory debu i powiem szczerze ze pomaga... bo ostatni tydzien to tak mnie sedzialo ze hey.... strasznie to uciazliwe bylo a odkad mocze sie w korze debu to nie swedzi a i uplawow jest coraz mniej... tutaj niestety trzeba probowac wszytskiego na wlasna reke bo na lekarzy to wogole nie licze:-:)-:)-(
 
no wlasnie tez mi sie wydaje ze to zapalenie... nie wiem czy mi sie uda dostac do lekarza a moja polozna mi powie zapewne ze samo przejdzie... teraz urzywam kory debu i powiem szczerze ze pomaga... bo ostatni tydzien to tak mnie sedzialo ze hey.... strasznie to uciazliwe bylo a odkad mocze sie w korze debu to nie swedzi a i uplawow jest coraz mniej... tutaj niestety trzeba probowac wszytskiego na wlasna reke bo na lekarzy to wogole nie licze:-:)-:)-(
Nie wiem czy u Was w aptece będzie ale możesz zapytać lek nazywa się LACTOVAGINAL nie szkodzi dzidziusiowi bo ma w swoim składzie pałeczki mlekowe albo poszukaj czegoś pochodnego, takie leki na nasze dolegliwości są raczej wszędzie ogólnodostępne na całym świecie tylko pod różnymi nazwami:sorry2:
 
Nie wiem czy u Was w aptece będzie ale możesz zapytać lek nazywa się LACTOVAGINAL nie szkodzi dzidziusiowi bo ma w swoim składzie pałeczki mlekowe albo poszukaj czegoś pochodnego, takie leki na nasze dolegliwości są raczej wszędzie ogólnodostępne na całym świecie tylko pod różnymi nazwami:sorry2:

dziekuje kochana zapytam w aptece ale znajac zycie nawet jesli bedzie to bede potrzebowala na to recepte....:-:)-( ale zapytam nie zaszkodzi...
jak dlugo to bralas??? do konca opakowania???
 
reklama
No dokładnie, każdy organizm reaguje inaczej, najlepszym sposobem na nie pewność jest ginekolog i zalecone przez niego badanie krwi chyba że bez niego da się zrobić nie wiem jak to już teraz jest:) Głowa do góry prędzej czy pózniej jedna kreski zamieni się na dwie :)
 
Do góry