reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Pinakolada nie martw się...następnym razem będą 2 kreseczki:*
Patrycja 214 widzę, że miedzy nami różnica 3 tygodni, i jak tam brzuszek? A wiesz co będziesz miała?:)
Brzuszek mi wysadziło całkiem niedawno ale jak wysadziło to od razu konkretnie:-) Ale o dziwo ani jednego rozstepu nie mam;-) W piątek mam USG połówkowe mam nadzieję że się dowiem bo póki co dzidzia sprytnie ukrywała co tam ma między nóżkami:-) A jak jest u Ciebie?:-)
 
reklama
Obiecałam, że jak będę znała wyniki beta hcg to się odezwę. Wynik 0,100, czyli brak ciąży. W sumie to mi ulżyło, bo chcę, żeby dzidzia pojawiła się w bardziej odpowiednim momencie, gdy będą lepsze warunki do jej wychowania. Dziękuje wam wszystkim za porady i za podtrzymywanie mnie na duchu :-). Pinakolada, nie przejmuj się, następnym razem się uda. Pozdrowionka dla wszystkich.
 
U mnie jest brzuszek góreczka, widać w obcisłych ciuchach w luznych jeszcze nie :) Ty bardziej że jestem strasznie szczupła ważę tylko 53 kg :D A w poniedziałek mam kolejną wizytę i teraz da mi skierowanie na USG, być może dowiemy się co to za niunia siedzi w moim brzuszku:) Niestety mdłości mam straszne :(
 
hej. jestem tu nowa. I mam obawy że jestem w ciąży. Mam bardzo podobne objawy jak EwelinaD. Okres miałam 2 tygodnie temu ale przed zaczęły mnie drażnić sutki. Potem boleć piesi a teraz boli mnie w dole brzuch mam takie dziwne kolki jakby mnie jajniki bolały.Brzuszek taki nabrzmiały jak przed okresem. Robiłam 2 testy i wyszły negatywne. Również nie wiem co mam o tym myśleć.

Hej. Witamy na forum. Też uważam że na jakiekolwiek objawy ciąży jest za wcześnie. Zaczęłabym myśleć o tym że jestem w ciąży jakby mi się kolejna @ spóźniała.

1 kreska napiszę tylko miłego dnia bo ja się właśnie szykuję do pracy i podłamałam się tak więc nie chce Wam psuć humoru buziaczek dziewcynki.

Bardzo mi przykro bo wiem jak chciała już mieć dzidzie w brzuszku. Mam nadzieje że w następnym cyklu się uda. Trzymam kciuki.

Obiecałam, że jak będę znała wyniki beta hcg to się odezwę. Wynik 0,100, czyli brak ciąży. W sumie to mi ulżyło, bo chcę, żeby dzidzia pojawiła się w bardziej odpowiednim momencie, gdy będą lepsze warunki do jej wychowania. Dziękuje wam wszystkim za porady i za podtrzymywanie mnie na duchu :-). Pinakolada, nie przejmuj się, następnym razem się uda. Pozdrowionka dla wszystkich.

Cieszę się że jesteś zadowolona z wyniku :tak: Pozdrawiam.
 
jak zawsze jestećie kochane dziękuję Wam za to z calego serduszka. we wtorek jak mi się uda to idę do ginekologa, już postanowiłam i zrobię sobię badania czy jest ze mną wszystko ok. podbrzusze mnie cały czas boli, jajniki tak samo, ale I I kreseczek brak chciałabym już na prawdę mieć taką kochaniutką ale jak widać nie jest mi to dane. buźki kochane. śpijcie dobrze. dobranocka.
 
a wiec tak krwawienie mam bo tak moge to nazwac stracilam nadzieje na ciaze ale te krwawienie jest dziwne bo malo obfite w 1 dniu bylo brazowe i lekkodomieszka krwi dzis jest krew ale tyle co na podpasce to ja 4 dnia okresu tyle mam no i zaczely mnie pobolewac piersi
 
a wiec tak krwawienie mam bo tak moge to nazwac stracilam nadzieje na ciaze ale te krwawienie jest dziwne bo malo obfite w 1 dniu bylo brazowe i lekkodomieszka krwi dzis jest krew ale tyle co na podpasce to ja 4 dnia okresu tyle mam no i zaczely mnie pobolewac piersi
hmm kochana to ja już nie wiem co jest uważam, że jak Ci się skonczy ta niby @ to powinnaś iść do lekarza.
 
dzień dobty dziewcynki już dziś jest ze mną lepiej, wychodzę właśnie do pracy na 12 h tak więc miłego dzionka Wam życzę. papapa
 
reklama
Witajcie kochane. U mnie nie fajnie, pogoda do bani a dzidzia mi się pochorowała znowu, tym razem wirus żołądkowy i młoda wczoraj wymiotowała, dzisiaj jest lepiej ale apetytu brak. Ehhh

a wiec tak krwawienie mam bo tak moge to nazwac stracilam nadzieje na ciaze ale te krwawienie jest dziwne bo malo obfite w 1 dniu bylo brazowe i lekkodomieszka krwi dzis jest krew ale tyle co na podpasce to ja 4 dnia okresu tyle mam no i zaczely mnie pobolewac piersi

Andzie absolutnie powinnaś iść do lekarza jak tylko skończy Ci się ta niby @. Ja będą w ciąży dostałam terminowo okres, ale też był całkiem inny niż zwykle, taki skąpy, ni to krew pierwszego dnia ni to plamienie na brązowo a w trzecim dniu już prawie nic nie było. Po tygodniu poszłam do lekarza i już byłam w 6 tygodniu ciąży, a ta niby @ to było zagnieżdżanie się zarodka w macicy (lekarka mówiła że czasem wtedy występuje krwawienie).


dzień dobty dziewcynki już dziś jest ze mną lepiej, wychodzę właśnie do pracy na 12 h tak więc miłego dzionka Wam życzę. papapa

Fajnie że się wziełaś w garść i masz dobry nastrój. Miłego dzionka :tak:
 
Do góry