reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Tak, wiem, czytałam to. I chyba odstawię te tabletki. A jak będę już po badaniu beta hcg i będę znałą wynik to dam wam znać czy jestem w ciąży, czy nie :-p. Pozdrawiam was wszystkie:-). I dzięki wielkie za wsparcie i rady;-).

Zrobiłabym tak jak napisałaś powyżej.

Zastanawiamy się włąśnie z chłopakiem, czy te 4 ostatnie tabletki, które mi zostały mogą zrobić jakąś różnicę?
Ja twierdzę, że chyba tak, ale on sam nie wie...

Nie jestem lekarzem i nie umiem na to opowiedzieć jednoznacznie. To w końcu tylko 4 tabletki, a z drugiej strony wg ulotki (któraś w końcu po coś jest dołączona do tabletek) należałoby je odstawić.

Zresztą ja to jestem z natury panikara jeśli chodzi o sprawy ciąży, dziecka, zdrowia. Ja bym odstawiła tabletki natychmiast, ale to jest Twoja/Wasza decyzja.

Mam nadzieję, że cokolwiek postanowisz będzie to dobre. :tak:
 
reklama
Postanowiłam odstawić tabletki, od jutra już ich nie biorę, a w piątek idę na badanie beta hcg. Od zapomnienia tabletki minęło sporo czasu, dlatego myślę, że wynik wyjdzie wiarygodny. Dzięki za wszystko ;-). Jak będę znała wyniki to na pewno się odezwę :tak:.
 
Postanowiłam odstawić tabletki, od jutra już ich nie biorę, a w piątek idę na badanie beta hcg. Od zapomnienia tabletki minęło sporo czasu, dlatego myślę, że wynik wyjdzie wiarygodny. Dzięki za wszystko ;-). Jak będę znała wyniki to na pewno się odezwę :tak:.

Trzymam kciuki, żeby wynik był taki jakiego chcesz. :tak: Trzymaj się.
 
ja też bym odstawila tabletki bo niestety moim zdaniem tabletki mogą spowodować poronienie, a przypuszczam, że żadna z Nas nawet ta której się wpadnie nie chciała by poronić. Ja bym odrzuciła tabsy. Dziewczyny niedawno wróciłam z pracy, sporo dziś pracy mialam i jeszcze dodatkowe nerwy bo dwa tygodnie temu zepsul się nam samochod a teraz mechanik krzykną nam 1000 zł :-( Mój Mąż wziął dziś wypłatę i jesteśmy lżejsi o tyle własnie :-( masakra jakaś kurde cały czas wiatr w oczy jak mój Lukasz to mowi :-( jeszcze się pomylilam dziś na kasie i musze oddać 6 zł, niby nie wiele ale zawsze coś. . . zmęczenie mnie bierze :-( za mało nas jest w pracy i się nie wyrabiamy :-( ehh moje ostatnie dni są jakieś dfo bani. Mam nadzieję, że zobacze te dwie kreski na weekendzie to mi się od razu ryj uśmiechnie :-):-):-):-):-):-)
 
siemka w piątek robie test zobaczymy wiem napewno że bolą mnie piersi nawet mój mąż mówi że jest cos nie tak mam ataki że mi tak duszno i słabo żeby xaraz było mi zimno albo gorąco. na reszte rzeczy nie zwracam uwagi bo wzdecia gazy i ciągłe odbijqnie mogą mniec 100 innych powodów zreszta jak ból piersi ale już niedługo sie okaże co z tego bedzie ale powiem wam ze jak mysle ze moze jednak to ogarnia mnie paniczny strach :no:
 
pamiętaj kochana, że nie mozesz się stresować bo jakby nie bylo to w razie czego zaszkodzisz dziecku. badz dobrej mysli. oby bylo tak jak sobie tego zyczysz. buźka:tak:
 
Brrrrrrrryyyyyy

ja też bym odstawila tabletki bo niestety moim zdaniem tabletki mogą spowodować poronienie, a przypuszczam, że żadna z Nas nawet ta której się wpadnie nie chciała by poronić. Ja bym odrzuciła tabsy. Dziewczyny niedawno wróciłam z pracy, sporo dziś pracy mialam i jeszcze dodatkowe nerwy bo dwa tygodnie temu zepsul się nam samochod a teraz mechanik krzykną nam 1000 zł :-( Mój Mąż wziął dziś wypłatę i jesteśmy lżejsi o tyle własnie :-( masakra jakaś kurde cały czas wiatr w oczy jak mój Lukasz to mowi :-( jeszcze się pomylilam dziś na kasie i musze oddać 6 zł, niby nie wiele ale zawsze coś. . . zmęczenie mnie bierze :-( za mało nas jest w pracy i się nie wyrabiamy :-( ehh moje ostatnie dni są jakieś dfo bani. Mam nadzieję, że zobacze te dwie kreski na weekendzie to mi się od razu ryj uśmiechnie :-):-):-):-):-):-)

Jeju jeju rzeczywiście wiart w oczy :-( Oby weekend przyniósł Wam same dobre wiadomości i oszczędzaj się:tak:

siemka w piątek robie test zobaczymy wiem napewno że bolą mnie piersi nawet mój mąż mówi że jest cos nie tak mam ataki że mi tak duszno i słabo żeby xaraz było mi zimno albo gorąco. na reszte rzeczy nie zwracam uwagi bo wzdecia gazy i ciągłe odbijqnie mogą mniec 100 innych powodów zreszta jak ból piersi ale już niedługo sie okaże co z tego bedzie ale powiem wam ze jak mysle ze moze jednak to ogarnia mnie paniczny strach :no:

Andzia Tobie też życzę dwóch kreseczek i lepszego samopoczucia :tak:


Miłego dnia
 
ja też bym odstawila tabletki bo niestety moim zdaniem tabletki mogą spowodować poronienie, a przypuszczam, że żadna z Nas nawet ta której się wpadnie nie chciała by poronić. Ja bym odrzuciła tabsy. Dziewczyny niedawno wróciłam z pracy, sporo dziś pracy mialam i jeszcze dodatkowe nerwy bo dwa tygodnie temu zepsul się nam samochod a teraz mechanik krzykną nam 1000 zł :-( Mój Mąż wziął dziś wypłatę i jesteśmy lżejsi o tyle własnie :-( masakra jakaś kurde cały czas wiatr w oczy jak mój Lukasz to mowi :-( jeszcze się pomylilam dziś na kasie i musze oddać 6 zł, niby nie wiele ale zawsze coś. . . zmęczenie mnie bierze :-( za mało nas jest w pracy i się nie wyrabiamy :-( ehh moje ostatnie dni są jakieś dfo bani. Mam nadzieję, że zobacze te dwie kreski na weekendzie to mi się od razu ryj uśmiechnie :-):-):-):-):-):-)
Nie martw się Kochana to jakiś felerny dzień był:-( Po gorszym dniu przychodzi lepszy;-) Za te dwie kreseczki to trzymamy z moją dzidzią kciuki bo jak to pisze to mnie kopie od środka więc też się udziela:-D
 
reklama
Do góry