reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

ja mam w sobote wyjatkowo wolne bo udalo nam sie umowic do polskiego konsula - wyjatkowo przyjmuje w naszym miescie bo tak to trzeba specjalnie jechac do edinburgha - a moj kacper jeszcze nie ma paszportu wiec moze uda nam sie cos zalatwic bo nie chce polskiegp paszportu dla niego tylko brytyjski z polskim za duzo roboty....
To jasne jeśli masz tylko możliwość załatwienia wszystkiego na miejscu totrzeba to wykorzystać:tak: Nawet nie mów tyle pierdzielenia jest z tymi paszportami naszymi że masakra... Krew człowieka zalewa...:wściekła/y:
hej dziewczyny obiecalam ze sie odezwe.... a wiec jednak dostalam tego czego nei chcialam ( zawsze regularne) a tu prosze spoznila sie 3 dni,pewnie przez emocje... tak czytam opowiesci dziewczyn ktore sie staraja i staram sie nie nakrecac bo to nie pomoze, musze sie wyluzowac. fajnie ze jestescie, duzo dziewczyn robi tu dobra robote :-) pozdrawiam
Spokojnie jak nie teraz to następnym razem się uda;-) Na luzie podchodź do tego wszystkiego a będzie dobrze zobaczysz:tak: Trzymam kciuki:tak::-)
 
reklama
A było tam napisane, że przy pierwszym opakowaniu kiedy organizm się przestawia możesz mieć objawy łudząco podobne do tych ciążowych? Przez lata brałam tabsy i zawsze jak zmieniałam producenta lub zaczynałam brać po przerwie miałam bóle brzucha i piersi, humorki, mdłości. Także się nie przejmuj i poczekaj do terminu @ :tak: A na przyszłość może warto ustawić sobie alarm w telefonie żeby Ci przypominał o tabsach? Ja do dziś mam takowy w mojej komórce, tyle, że teraz przypomina mi o wzięciu metafolinki :sorry::-D

To nie było pierwsze opakowanie tylko 3. I od początku nie miałam żadnych problemów. Mój organizm od razu się przystosował i nic mi się nie działo. Co do alarmu to mam ustawiony w komórce, ale wtedy właśnie w momencie jak zaczął dzwonić, to przytulałam się z chłopakiem a później po prostu zapomniałam o tej nieszczęsnej tabletce.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny obiecalam ze sie odezwe.... a wiec jednak dostalam tego czego nei chcialam ( zawsze regularne) a tu prosze spoznila sie 3 dni,pewnie przez emocje... tak czytam opowiesci dziewczyn ktore sie staraja i staram sie nie nakrecac bo to nie pomoze, musze sie wyluzowac. fajnie ze jestescie, duzo dziewczyn robi tu dobra robote :-) pozdrawiam

igusia nastepnym razem się uda ;-)

trzymam kciuki

To nie było pierwsze opakowanie tylko 3. I od początku nie miałam żadnych problemów. Mój organizm od razu się przystosował i nic mi się nie działo. Co do alarmu to mam ustawiony w komórce, ale wtedy właśnie w momencie jak zaczął dzwonić, to przytulałam się z chłopakiem a później po prostu zapomniałam o tej nieszczęsnej tabletce.

W takim razie odstawiłabym tabletki i w dniu spodzewanej miesiączki zrobiła test ciążowy.
 
Wiesz kbetina, też już nad tym myślałam, ale został mi niecały tydzień tych tabletek, a poza tym boję się tak odstawiać tabletki bez konsultacji z lekarzem. Wiesz,gdybym je tak nagle odstawiła, to mogą mi wywołać okres, nawet jeśli nie powinnam go dostać. Po skończeniu tych tabletek chcę w przyszłym tygodniu iść na badanie beta hcg. Na pewno już wtedy wyjdzie. I wtedy będę wiedziała co i jak.
 
Wiesz kbetina, też już nad tym myślałam, ale został mi niecały tydzień tych tabletek, a poza tym boję się tak odstawiać tabletki bez konsultacji z lekarzem. Wiesz,gdybym je tak nagle odstawiła, to mogą mi wywołać okres, nawet jeśli nie powinnam go dostać. Po skończeniu tych tabletek chcę w przyszłym tygodniu iść na badanie beta hcg. Na pewno już wtedy wyjdzie. I wtedy będę wiedziała co i jak.

Na moich tabletka (na ulotce) jest napisane, żeby natychmiast odstawić tabsy jeśli podejrzewa się że mogło dojść do zapłodnienia (np. z powodu zapomnięcia tabletki) dlatego Ci to zaproponowałam. Ja brałam Yasminelle. Zrezygnowałam bo kiepsko się czułam po nich a poza tym to działały na mnie tak że nie miałam ochoty na sex.
 
No ja też biorę Yasminelle. W sumie nie wiem co mam zrobić. Zobaczę jeszcze. Może nawet je odstawię. Tylko boję się co będzie jak się okaże że jestem w ciąży a tabletki ,,wymuszą'' mi okres...
 
No ja też biorę Yasminelle. W sumie nie wiem co mam zrobić. Zobaczę jeszcze. Może nawet je odstawię. Tylko boję się co będzie jak się okaże że jestem w ciąży a tabletki ,,wymuszą'' mi okres...

Jak jesteś w ciąży to odstawienie tabletek nie wywoła okresu. Przecież nie bez powodu na ulotce jest napisane, żeby odstawić tabletki jeśli się podejrzewa że doszło do zapłodnienia. Nawet jest napisane, żeby to zrobić natychmiast. Poczytaj ulotkę dokładnie. Tam jest napisane wszystko co należny zrobić.
 
"Kobietom w ciąży, nie wolno przyjmować Yasminelle. Jeżeli pacjentka zajdzie w ciążę podczas stosowania Yasminelle, powinna natychmiast przerwać stosowanie i skontaktować się ze swoim lekarzem.
Przed zastosowaniem każdego leku należy poradzić się swojego lekarza lub farmaceuty."


źródło: http://www.yasminelle.pl/wazne.php#
 
Tak, wiem, czytałam to. I chyba odstawię te tabletki. A jak będę już po badaniu beta hcg i będę znałą wynik to dam wam znać czy jestem w ciąży, czy nie :-p. Pozdrawiam was wszystkie:-). I dzięki wielkie za wsparcie i rady;-).
 
reklama
Zastanawiamy się włąśnie z chłopakiem, czy te 4 ostatnie tabletki, które mi zostały mogą zrobić jakąś różnicę?
Ja twierdzę, że chyba tak, ale on sam nie wie...
 
Do góry